Rehau – arhitektūras konkursa partneris

2015. gadā Rehau kļuva par jauno arhitektu konkursa "Latvijas arhitektūras tēls" partneri.

Vislatvijas jauno arhitektu, dizaineru un plānotāju konkurss "Latvijas arhitektūras tēls 2015. gada pavasarī tika atklāta jau ceturto reizi. To organizē fonds World of Youth, un partneris galvenajā kategorijā "Latvijas tēls" šoreiz uzņēmums Rehau.

Rehau mārketinga un pārdošanas izpilddirektors Austrumeiropā Andrejs Beljedovs uzsver, ka Latvija vienmēr ir bijusi slavena ar savām arhitektūras tradīcijām, taču pēdējā pusotra gadsimta laikā vairāk ir pārņemtas Rietumu tendences, nevis attīstīts savs mantojums. Organizatori cer, ka jaunajai profesionāļu paaudzei izdosies radīt neaizmirstamu arhitektūras projektu, kas atspoguļos mūsdienu Latvijas identitāti un kultūras savdabību.

Šogad tiek gaidīts rekordliels pieteikumu skaits vairāk nekā 400. Viņiem tiek uzdots projektēt ēku, kas asociējas ar mūsdienu Krieviju. Papildus arhitektoniskajai oriģinalitātei darbus vērtēs arī pēc tīru materiālu, energotaupības un citu "zaļo" materiālu izmantošanas tehnoloģijas. Trīs konkursa finālistus Rehau apbalvos ar ceļojumu uz Vāciju, kur viņus gaida bagātīga programma četrās Vācijas pilsētās Minhenē, Erlangenē, Nirnbergā un Fichtāgā. Uzvarētāji dosies mācību braucienos uz Rehau rūpnīcām, apmeklēs uzņēmuma galveno mītni, laboratoriju un inovāciju studiju, kā arī BMW un AUDI rūpnīcas, kurām Rehau jau daudzus gadus ražo detaļas. Ceļojuma kultūras daļa ietvers iepazīšanos ar Vācijas apskates objektiem, tradīcijām un nacionālo virtuvi.

Plašāka informācija par pasākumu atrodama konkursa tīmekļa vietnē.

Lasīt arī  Konceptuālā sezona!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Edgars

    Vai Rehau ir arhitektūras konkursa partneris Latvijā? Pastāstiet, lūdzu, par Rehau iesaistīšanos arhitektūras konkursos un kāda ir uzņēmuma loma šajā jomā. Vai Rehau sniedz arī kādu atbalstu jauniešu vai studentu arhitektiem? Paldies par informāciju!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: