Pjēra Freja tekstila kvartets

Salon Décor Bourgeois parādījās četras jaunas Pierre Frey audumu kolekcijas.

Francijas uzņēmuma Pierre Frey jaunās kolekcijas jau ir pieejamas Dekor Bourgeois. Sērija Origines cildina zemes skaistumu okera, sarkanā, brūnā, koraļļu un zilā tonī. Tekstilizstrādājumi ir izšūti, apdrukāti. Nuit&Jour pēta kontrastus. Palete ir samazināta līdz divām krāsām: melnai un ādas tonim. To rotā ģeometriskas apdrukas bloki un līnijas.

Jardin d'hiver ir pieejams ar zīmolu Braquenie. Sērijā apkopotas modes tendences no Otrā impērijas perioda Francijā ( no 19. gadsimta vidus līdz beigām ). Tāpēc arī tekstūra ( žakarda, izšuvumi, samts ) un apdrukas Ziedu raksti un mazas ģeometriskas figūras. Architectonique ir pieejams ar Boussac zīmolu. Arhitektūrai veltīta kolekcija. Netipisks ( stiept vilna ), paaugstinātas faktūras un trīsdimensiju efekti.


Uzziniet Decor Bourjois salona adresi.

Lasīt arī  Sienas paneļi pārvēršas... par krēsliem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: