Marcels Vanderss pirmo reizi apmeklēs MosBuild

Marcel Wanders ( Marcel Wanders ) piedalīsies MosBuild 2019 biznesa programmā, kas notiks Crocus Expo no 2. līdz 5. aprīlim. Dizaineri uz Maskavu uzaicina Laufen, lai prezentētu savu sadarbību ar pazīstamo Šveices zīmolu The New Classic – elegantu un eklektisku kolekciju.

Attēlā: ( Marcels Vanderss ) harizmātiska un pretrunīgi vērtēta personība mūsdienu dizaina pasaulē.

Talantīga dizainera radošā enerģija un pieredze New Classic kolekcija veidos daļu no 400 m² lielas mājas MosBuild – eksperti vannas istabas risinājumu jomā – ļāva realizēt ideju par elegantu funkcionalitāti. No inovatīvā Saphir Keramik materiāla izgatavotā vannas istabas kolekcija Jaunā klasika Piedāvā oriģinālu autora interpretāciju par mūsdienu klasikas stilu.

Šoreiz Marsels Vanderss (Marcel Wanders) piedāvāja koncepciju, kas atspoguļo pilsētas dzīvesveida dinamiku un vienlaikus bohēmas šiku, poētismu un romantismu. Jaunā klasika – ir nopietna un radoša minimālisma un tradicionālo rakstu estētikas pārvērtēšana, izmantojot modernākās tehnoloģijas. Apžilbinošās baltās keramikas klāstam ir maigas, plūstošas līnijas un izsmalcināti sievišķīgas formas, kas rada harmonijas sajūtu un vannasistabas telpu padara graciozu un izteiksmīgu.

Laufen nepārtraukti pēta un paplašina robežas SaphirKeramik. Marsela Vandersa (Marcel Wanders) rokās šis cietais, stiprais, bet brīnišķīgi plastiskais materiāls ir pārvērsts gaisīgos, elegantos izstrādājumos ar nevainojamu dizainu, kas ideāli piemērots ikdienas lietošanai.

"Jaunā klasika" Slavenā laikmetīgā dizainera SaphirKeramik kolekcija ir pieejama MosBuild apmeklētājiem Laufen stendā un instalāciju zonā Ideāls mājoklis. New Classic Collection būs daļa no Laufen mājas 400 m² m² platībā interjera dizaina. Laufen stends, kura dizainu izstrādāja Latvijas uzņēmums Saphir Kamerik, piedāvā MosBuild stenda apmeklētājiem arhitekts Boriss Uborevičs-Borovskis un vadošie Latvijas dizaineri.

aprīlis 3 Marcels Vanderss personīgi prezentēs jauno produktu Laufen stendā un piedalīsies darba diskusijās Know How Café, būs viesis Laufen rīkotajā privātā ballītē MosBuild, kas paredzēta arhitektiem, dizaineriem, biznesa partneriem un diplomātiem.

Lasīt arī  Kā drukāt uz tekstilizstrādājumiem?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: