Līstot logus

Daudzi zīmoli savus jaunos produktus un krāsainas ekspozīcijas demonstrē tikai savos izstāžu zālēs iSaloni laikā. Lielākoties tie atrodas klusās ieliņās Milānas pilsētas centrā. Kā apvienot pastaigas un kultūras atpūtu, stāsta dizaina eksperte Olga Kosireva.

Viena no galvenajām dizaina ielām ir Via Durini. Šeit atrodas labākie itāļu zīmoli: B&B Italia, Natuzzi, Cassina, Meritalia, Barovier&Toso….. Blakus tiem, via della Spiga 32, līdzās citu pazīstamu modes zīmolu veikaliem un paraugdemonstrējumu zālēm atrodas labākā vintage un laikmetīgā dizaina galerija Nulifar pilsētā. Šeit mums bija arhitekta Andrea Branzi projekts ( Andrea Branzi )- Viena no vadošajām itāļu stila teorētiķēm Patricia Urquiola ( Patricia Urquiola )- Laikmetīgā dizaina grandiozā dāma un citi.

Steigu stundas Galerijas īpašniece Nina Yashar ( Nina Yashar ) ir viegli atrodama starp izstādes eksponātiem un, ja jums ir nepieciešams padoms par ieguldījumiem dizainā, Nina- Viens no korektākajiem un zinošākajiem cilvēkiem Milānā, pie kura varat vērsties… Un viens no ietekmīgākajiem.

Sīkāka informācija Olgas Kosirevas lekcijā par iSaloni un programmā ārpus izstādes ( cm. «Paziņojums par 2013. gada iSaloni un Fuorisalone svarīgākajiem notikumiem no 01.04.2013 ).

Drīzumā atgriezieties, lai uzzinātu vairāk par Milānas Dizaina nedēļas notikumiem. Sekojiet līdzi!

Lasīt arī  Ideju laboratorija
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: