Londona aicina uz dizaina festivālu

No 19. līdz 27. septembrim norisināsies izcils notikums dizaina pasaulē – Londonas Dizaina festivāls 2015 (London Design Festifal 2015)

Izstādi ( London Design Festifal ) 2003. gadā izveidoja sers Džons Sorels ( Sir John Sorrel ) un Bens Evanss ( Ben Evans ) un tā katru gadu tiek organizēta Apvienotās Karalistes galvaspilsētā. Lielais pasākums pulcē dizainerus, arhitektus, māksliniekus un viesus no visas pasaules. Šogad bagātīgajā programmā ir līdz pat 400 dažādiem pasākumiem un izstādēm no simtiem partnerorganizāciju. Viens no iespaidīgākajiem festivāla notikumiem būs tradicionālā instalāciju izstāde Landmark Projects. Starptautiskos tirgotājus, profesionālus apmeklētājus un žurnālistus piesaistīs produktu ekspozīcijas, inovācijas un dizaina pieredze.

Obligātais forums dizaineriem Globālais dizaina forums ( 20.-25. septembris ). Klātesošos uzrunās tādas dizaina zvaigznes kā Ronans un Ervans Bouroullec ( Ronan and Erwan Bouroullec ) Tom Dixon ( Tom Dixon ) Yves Béhar ( Yves Béhar ) Morag Myerscough ( Morag Myerscough ) Wolfgang Buttress ( Wolfgang Buttress ). Viņi dalīsies ar auditoriju ar jaunākajām idejām par dažādām tēmām. Festivāls norisināsies Londonas viskrāsainākajās norises vietās.


Lai uzzinātu vairāk, lūdzu, apmeklējiet pasākuma oficiālo tīmekļa vietni.


Lasīt arī  Imperiālais vakars
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: