Konkursa Illusion Within uzvarētāji

Izstādē Heimtextil Russia 2014 tiešsaistes platformā PinWin notika konkursa "Illusion inside" fināls. Kurš saņem galveno balvu – ceļojumu uz Frankfurti?

Dizaina konkurss "Ilūzija iekšpusē rīkoja Heimtextil Russia, starptautiskā mājokļa tekstila un interjera priekšmetu izstāde. Izaicinājums dalībniekiem bija izdomāt apdruku tapetēm vai tekstilizstrādājumiem Heimtextil 2014/2015 tendenču stilā. Konkurss notika divos posmos. Pirmā notika tiešsaistes platformā . No vairāk nekā 80 iesniegtajiem darbiem organizatori izvēlējās 10 labākos. Trīs no viņiem iekļuva finālā un turpināja dalību konkursa otrajā posmā uz izstādi Heimtextil Russia 2014, kur viņi veidoja sienas īpašā modernā instalācijā ar nosaukumu "The Illusion Within".

Foto: Olga Ermolina ( 1. vieta ) Eugen Alles ( Messe Frankfurt RUS izpilddirektors ) Irina Vityunina ( 2. vieta ) Irina Okolosnova ( 3. vieta ).

Pēc žūrijas balsojuma balvas tika sadalītas šādi. Pirmo vietu ieguva Olga Ermolina ( r. Minskā, Baltkrievijā ) tās dizains tika atzīts par labāko. Uzvarētājs 2015. gada janvārī dosies uz starptautisko tekstila izstādi Heimtextil Frankfurtē. Otrajā un trešajā vietā ierindojās Irina Vityunina ( r. Ņižņijtagila ) un Irina Okoļesnova ( r. Saratova ). Viņi ieguva arī konkursa organizatoru un partneru balvas.

Attēlā: konkursa pirmā posma 10 labāko darbu galerija.

Attēlā: uzvarētāju apbalvošana.


Sīkāka informācija par konkursu atrodama oficiālajā ssia.

Lasīt arī  IFAB izdod Dāvanu ceļvedi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: