INTERIOROOM 2016 Samarā

Izstāde INTERIOROOM 2016 notiks novembrī Samarā.

No 17. līdz 20. novembrim Samarā, Expo-Volga izstāžu centrā Galvenais arhitektūras un dizaina notikums Volgas reģionā notiks Maskavā Jūnija beigās notika starpreģionālā izstāde INTERIOROOM 2016. Pasākums notiks ar Samaras Būvniecības un arhitektūras departamenta atbalstu. Samaras Valsts arhitektūras un civilās inženierijas universitāte, Latvijas Arhitektu savienības Samaras reģionālā sabiedriskā organizācija. Pasaules vadošie zīmoli un ražotāji, dizaineri un interjera dizaina eksperti pulcēsies uz vienas platformas, lai demonstrētu jaunās kolekcijas un labākos mēbeļu modes piemērus.

Izcelšanās bija filmas "Jautājums par dzīvokļiem" producentu un vadītāju vizīte. Viņi būs pasākuma viesi, eksperti un žūrijas locekļi visas izstādes dienas garumā, kā arī rīkos dizaineru un dekoratoru atlasi TV šovam "House of the House".

Izstādē būs aplūkojami interjera un dekora priekšmeti, dekoratīvo, interjera un virtuves piederumu, mājas tekstila, galda piederumu, mākslas studiju, dizaina studiju un interjera salonu ražotāji un piegādātāji. Katra izstādes dalībnieka stends būs ( izstāžu zāle ) pabeigts interjers vai paust konkrētu konceptuālu ideju. Šis izstāžu risinājums palīdzēs atspoguļot materiālu izmantošanu arhitektūras un dizaina vidē – Interjers kopumā.

Izstāde INTERIOROOM 2016 darbojas kā vadošā nozares platforma konstruktīvam dialogam starp ražotājiem un dizaineriem, efektīvai biznesa komunikācijai un biznesa attīstībai, darījumu atbalstam un tiešajai tirdzniecībai.

Lasīt arī  Smart Home jums iemācīs, kā pārvaldīt savu māju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: