IKEA, lai palīdzētu jums labi izgulēties naktī

IKEA eksperti uzskata, ka nav vienotas formulas labam miegam. Lai nodrošinātu labu miegu visiem ģimenes locekļiem, katram ir nepieciešams individuāls risinājums. Un tā ir ne tikai ērta gulta, matracis, spilvens, sega un gultas veļa, bet arī apkārtējā atmosfēra – viss, kas palīdz mums sagatavoties labam miegam.

IKEA uzskata, ka jūs varat labi izgulēties pilnīgi negaidītā vietā, pat braucot ar 80 km/h, ar riteņu blīkšķi un šķindošām tējas glāzēm.

Sākot no no 17. februāra līdz 6. martam Ikvienam būs iespēja ceļot nakts vilcienā maršrutā Rīga- Sanktpēterburga vai atpakaļ un gulēt unikālā dzelzceļa vagonā, kas pilnībā aprīkots ar katram ceļotājam pielāgotiem IKEA miega risinājumiem.

Videoklips par IKEA vagona "Labāk gulēt" sagatavošanu Pieejams IKEA Latvijas oficiālajā YouTube kanālā.

Lai laimētu biļeti uz īpašu vagonu, ikviens var piedalīties vienkāršā konkursā un atbildēt uz jautājumu, kāpēc viņam vajadzētu gulēt ceļojumā uz Maskavu vai Sanktpēterburgu. IKEA miega ekspertu žūrija izvēlēsies oriģinālākos stāstus. sāks darboties 13. februārī plkst. 17:00 pēc Rīgas laika.

Tiem, kas vēlas uzzināt visu par ērtu gulēšanu:

IKEA veiktās aptaujas liecina, ka 61 % Latviešu patīk viņu guļamistaba, bet viņi vēlētos, lai tā būtu vēl labāka: gultas ar uzglabāšanas vietu ( 43 % ) garāku un platāku gultu ( 42 % ) un spilgtāku krāsu gammu ( 27 % ). IKEA vēlas pēc iespējas atvieglot pareizā risinājuma izvēli: IKEA vietnē tagad ir izveidota ekspertu sadaļa ar noderīgu informāciju par to, kas nodrošina ērtu miegu. Kāda ir pareiza mugurkaula pozīcija, kā izvēlēties matraci, kāda ir atšķirība starp mīkstiem un cietiem spilveniem un kas ir svarīgi, lai gultā radītu ērtu mikroklimatu? uz šiem un citiem jautājumiem atbild IKEA eksperti.

Lasīt arī  Arsēnijs Leonovičs par laika elpu interjerā

Tiem, kas vēlas aizmigt pie šūpuļdziesmas:

Lai nakts miegs būtu vēl mierīgāks, IKEA vietnē varat izveidot un noklausīties personalizētu šūpuļdziesmu, kuras pamatā ir melodijas, ko mēs visi pazīstam kopš bērnības.

Lai saņemtu personalizētu šūpuļdziesmu, apmeklētājam tikai jāatbild uz dažiem vienkāršiem jautājumiem par savu miegu. Lullaby sastāv no IKEA izstrādājumu nosaukumiem, kas palīdzēs jums labāk gulēt. Testu varat veikt, izmantojot Yandex balss asistentu.Alise. IKEA palīdzēja izveidot IKEA šūpuļdziesmas audio versiju kopā ar dialogu izstrādātāju Alice's Botcube.

Cilvēks miegā pavada trešdaļu savas dzīves. Ikvienam tas ir vajadzīgs, ikvienam tā trūkst! «Labāk gulēt!» — saka IKEA, un ikvienam ir viegli sekot šim ieteikumam.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: