Idejas galvenajam bērnu veikalam

ProjectNEXT un uzņēmums Hals-Development izsludina konceptuālo ideju konkursu par Centrālo bērnu pasauli Lubjankā.

ProjectNEXT un Hals-Development, kas remontē Centrālo bērnu pasauli Lubyanka, rīkot atklātu konkursu "Idejas par svarīgāko veikalu visiem bērniem valstī". Piedalīties aicināti arhitekti, dizaineri, dekoratori un interjera dizaina studenti.

Konkursa dalībniekiem tiek dots uzdevums izstrādāt dizaina projektu Centrālā bērnu pasaules atrija augšējiem līmeņiem uz Lubjanka un piedāvā vairākas dizaina iespējas ( ņemot vērā iespēju festivālus un pasākumus bērniem, sezonas rotājumi uc. ). Svarīgi ir arī saglabāt vecās centra halles vēsturisko interjeru un atmosfēru, kas miljoniem apmeklētāju pazīstama kopš bērnības.

Konkursa uzvarētāji saņems naudas balvas, un ar kādu no konkursa autoriem var noslēgt līgumu.

Konkursa termiņš: 2011. gada decembris. – 2012. gada februāris.

Lai piedalītos konkursā, ir jāreģistrējas.

Uzziniet vairāk
Lasīt arī  Panasonic iegūst skaistumkopšanas balvu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: