Finna Jula nams

9. oktobrī Sanktpēterburgā, Dizaina galerijā/bulthaup My Room, tiks atklāta dāņu dizaina klasiķa Finna Jula 100. gadadienai veltīta izstāde House of Finn Juhl.

"Dāņu jūgendstila" dibinātājs Finns Jūls savu māju Kopenhāgenas nomalē uzcēla 1942. gadā. Visu, sākot ar arhitektūru un beidzot ar mēbelēm, šeit ir izstrādājis pats dizainers. Izteiksmīgās Finas Jūlijas skulptūras no viņa mājas un daudzas citas ir apskatāmas pastāvīgajās ekspozīcijās MoMA Ņujorkā un Mākslas institūtā Čikāgā. Izstāde arī Dizaina galerijā/bulthaup. Izstādē būs aplūkojami vairāk nekā 20 objekti, kurus dizainere radīja 20. gadsimta 40.-60. gados un kuri tagad ir atzīti par 20. gadsimta klasiskā dāņu dizaina paraugiem.

«Finna Jula nams" – pirmā Finna Jula darbu izstāde Krievijā. Tas ir turpinājums sērijas "Mana istaba" dizaina galerijai/bulthaup sērijai, Dizaina objektu iekļaušana dzīvojamā telpā.

Izstāde ir atvērta līdz 31.12.2012. Adrese: B. Konyushennaya 2, 2. stāva izstāžu zāle.

Lasīt arī  BATIMAT Inside rīko dalībnieku atlasi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: