Dizaina lauka oranžā noskaņa

Ko vienkrāsainā telpā var izdarīt oranžs piliens? Kā pierast pie dzīves un darba spilgtā interjerā? Projekta grupas Pole-Design vadītāji Vladimirs Kuzmins un Vlads Savinkins videointervijā.

Field Design Group māca, kā nebaidīties izmantot bērnu krāsas interjerā. Šajā ekspresintervijā Vladimirs Kuzmins un Vlads Savinkins stāsta, kā izmantot spilgtas krāsas, kāds ir oranžās krāsas spēks, kāpēc tā ir labāka par citām krāsām un kāpēc jums to vajadzētu iemīlēt . Video formātā ir pieejams.Lasīt arī  Espocada prezentēja jaunus produktus izstādē MosBuild
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: