Dell rada jaunus monitorus

Dell ir uzsācis jaunu monitoru pārdošanu organizācijām un privātajiem lietotājiem Krievijā.

Dell paziņo par jauno ( P ) Professional sērijas monitoru un UltraSharp U2417Hwi ar bezvadu savienojamību pārdošanu Krievijā. P2217H ( 21,5 collas ) P2317H ( 23 collas ) P2417H ( 23,8 collas ) un P2717H ( 27 collas ) ir paredzēti uzņēmumiem un profesionāliem lietotājiem. Tie ir izstrādāti, lai maksimāli palielinātu darbinieku produktivitāti: monitoriem ir plati skata leņķi un uzlabota krāsu atveidošana, pateicoties IPS matricai. Regulējams augstums, slīpums un portreta režīms nodrošina maksimālu darba komfortu. Dell automātiskais režīms automātiski pielāgojas dažādām lietojumprogrammām un ComfortView samazina acu nogurumu, samazinot zilās gaismas intensitāti.

Monitori nodrošina lielisku savienojamību ar darbstacijām un perifērijas ierīcēm ( VGA, Display Port 1.2, HDMI 1.4 ). Jaunajos sērijas modeļos ir iebūvēts Dell Display Manager, kas ļauj uz ekrāna vienlaikus attēlot vairākas lietojumprogrammas.

Lasīt arī  Dekoratori konsultējas ar Ampir Décor
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: