CASA RICCA kluba atklāšana

Jaunā interjera dizaina projekta atklāšana Maskavā tika atzīmēta ar grandiozu ballīti 20. gadsimta 20. gadu stilā. Viesu vidū bija Ilfa un Petrova romānu varoņi.

Pie Casa Ricca kluba ieejas, gandrīz iepretim Triumfa arkai, bija bezceremoniski novietots antīkais Antelope-Gnu. Pie stūres bija pats Kozļevičs. Starp 250 viesiem, kas bija tērpušies 20. gadsimta 20. gadu modes tērpos, bija arī Panikovskis, Eločka Ogre un Madame Gritsatsueva. Dīdžejs bija Šura Balaganovs, bet vakara vadītājs – Turcijas pilsoņa dēls Ostaps Benders.

Attēlā: Marija Serebrjanaja un Sergejs Makuševs.

Improvizētā fotostudija piedāvāja bezmaksas laikmeta atribūtu aizdošanu. Viesu vidū bija pieprasīti Boas, cimdi, spalvas, cepures un šalles à la Lielais kombinators. Brīnišķīgā vokāliste Irina Arhangeļskaja dziedāja 20. un 30. gadu džeza un blūza skaņdarbus, un profesionāli dejotāji izpildīja Argentīnas tango. Uztraukums sākās ar loteriju ar 12 balvām, starp kurām bija arī ceļojums uz Romu.

Attēlā: Irina Aleksejeva ( dizainere ).

Arhitekti Sergejs Makuševs un Marija Serebrjanaja, arhitektūras studijas līdzīpašnieki

Foto: ( ELLE Decoration ) Aleksejs Doroškins un Sergejs Makuševs.

Casa Ricca darbojas slēgtā kluba formātā, un tajā var piedalīties tikai labākie uzņēmumi, kuru reputācija ir pārbaudīta un pierādīta laika gaitā. Klienti saņem kluba kartes atlaides pilnīgi visām precēm un pakalpojumiem, kā arī virkni citu lojalitātes programmas priekšrocību. Casa Ricca Club adrese: ul. Deniss Davidovs, 4.

Attēlā: Mad Aliev ( dizainers ).

Irinas Arhangeļskas dzīvā mūzika un vokāls.

Lasīt arī  Kāpēc doties uz HOMI Russia?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: