Bosch rada gludekli, pamatojoties uz klientu vēlmēm

Vai gludeklis ir izslēgts?? Šis jautājums jums vairs nav jāuzdod sev, pateicoties jaunajam Bosch Señixx'x gludekļu un tvaicētāju klāstam.

Bosch Seixx'x- jauns gludekļu un tvaika staciju klāsts, kas balstīts uz populārākajiem patērētāju pieprasījumiem. Piemēram, vecais jautājums par to, vai gludeklis ir izslēgts ir atrisināts ar SensorSteam. Ja ierīci no rokām izlaižat ilgāk par 10 sekundēm tas automātiski izslēdzas.

TDI90 tvaika stacija – Jaunās kolekcijas flagmanis. Tas apvieno gludekļa un tvaika ģeneratora īpašības, atgādinot parastu kompaktu gludekli. MotorSteam nodrošina nemainīgi augstu tvaika izplūdi, kas gludināšanas laikā nemazinās. Zema spiediena tvaiks iekļūst dziļi audumos, tāpēc varat gludināt pat vairākus apģērba slāņus. SteamOnDemand sistēma nodrošina tvaiku trīs režīmos.

Ierīce ātri uzsilst, pateicoties tās lielajai jaudai, un pēc tvaika izplūdes ātri atgūst darba temperatūru. Nav nepieciešams pielāgot gludekli dažādiem audumiem. i-Temp autoprogramma nodrošina optimālu temperatūru un tvaika daudzumu, kas piemērots visu veidu audumiem. AntiShine funkcija ļauj gludināt tumšus vai maigus audumus bez nevēlama spīduma.

Lasīt arī  Arhitekti glezno dzīvi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: