Bosch Green zāģi bez piepūles

Precīzs darbs, kompakts korpuss: Bosch Green iepazīstina ar jauno PKS 40 rokas ripzāģi.

Bosch Green jaunais izstrādājums ir noderīgs būvdarbiem vai remontdarbiem mājā un dārzā – no žoga līdz loga rāmim. PKS 40 rokas ripzāģis ir ( 850 Watt ) jaudīgs, bet kompakts un viegls ( sver tikai 2,6 kg ). Neuztraucieties par koksnes struktūru: griešanas dziļumu un slīpuma leņķi var viegli regulēt. Zāģa asmens ar 130 mm diametru ļauj veikt līdz 40 mm dziļus iegriezumus 90 grādu leņķī un līdz 26 mm 45 grādu leņķī. CutControl funkcija nodrošina precīzu griezuma līnijas ievērošanu.

Virs motora korpusa ir papildu kloķa rokturis tas nodrošina ērtu satvērienu un drošību darba laikā, lai ar instrumentu viegli varētu strādāt pat nepieredzējuši lietotāji. Pateicoties integrētajam vārpstas fiksatoram, disku var ātri nomainīt, neriskējot izslīdēt. Zāģi var izmantot arī dzīvojamā telpā – Noņemamais putekļu maisiņš ļauj pievienot rīku putekļu sūcējam.

Lasīt arī  Nākotnes inženierzinātnes tagadnes būvlaukumā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: