Bezmaksas meistarklases Helgi Home: dāņu zīmola Ziemassvētku mājas dekorēšana

19., 20. un 21. decembrī HELGI HOME salonā notiks bezmaksas klientu dienas, lai ikviens interesents varētu apskatīt un iegādāties HELGI HOME Jaungada kolekciju, kā arī piedalīties bezmaksas meistarklasēs par galda klāšanu un Jaungada mājas iekārtojumu.

Dānijas zīmola Helgi Home izstāžu zālē ( ul. Tverskaja 7, ieeja 7 ) Jaungada dekoru dienas visiem interesentiem. Viesi tiek aicināti piedalīties profesionālu dekoratoru meistarklasēs no 2014. gada 19. līdz 21. decembrim. Uzziniet, kā no jauna izrotāt Ziemassvētku eglīti, uzziniet svētku galda klāšanas noslēpumus un apgūstiet dāņu Jaungada dekorēšanas smalkumus. Jūs varēsiet saņemt arī personīgus dizainera padomus, kā arī nobaudīt dāņu uzkodas un iegādāties aksesuārus no Helgi Home jaunās ziemas kolekcijas.

Meistarklases grafiks:

Piektdiena

14.00 – 14.40- Jaungada dekors dāņu stilā

15.00 – 15.40- Jaungada eglītes dekorēšana ( nāc kopā ar bērniem! )

16.00- 16.40- Ziemassvētku galda klāšana

Sestdiena un svētdiena

15.20-16.00- Jaungada interjera dekors dāņu stilā

16.20-17.00- Jaungada galda klāšana

17.20-18.00- ( nāc un pievienojies bērniem! )

Dalība ir bez maksas. Nepieciešama iepriekšēja reģistrācija oficiālajā Helgi Home tīmekļa vietnē.


Uzziniet vairāk par Helgi Home rīkotajām Dānijas Jaunā gada dekorēšanas dienām un reģistrējieties dalībai.


Lasīt arī  Daria Kolesnik par Jaungada atmosfēru interjera dizainā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: