Ļaujiet laimīgai zvaigznei spīdēt augstu augšā

Jaunais gads jau ir pagājis, bet tas ir tikai saskaņā ar mūsu kalendāriem. Joprojām ir ķīniešu Jaunais gads, Žurkas gads! Mākslas un dizaina izstāde modernākajā Rīgas galerijā GUM-Red-Line.

«Ļaujiet laimīgajai zvaigznei spīdēt debesīs" – runā, ka tā ķīnieši cits citam novēl veiksmi jaunajā gadā.

Jaunās izstādes tēma GUM-Red-Line galerijā diezgan viegls: austrumu horoskops.

Aleksandra Frolova

Projekta vadītājai Jeļenai Krilovai tas bija gan liels panākums, gan izaicinājums viņas izvēlētajiem dalībniekiem pašironijas pārbaude un mākslinieciskās valodas pārbaude.

Rostans Tavasjevs

Izstādes kuratore Jeļena Krylova GUM ceturtajā stāvā rāda Ludmilu Baroniņu, Katju Beļavsku, Alīnu Glazunu, Ivanu Gorškovu, Kseniju Dranišu, Kseniju Dranišu, Eliku Kuka, Jūliju Kartoškinu, Olgu Krotoru, Romānu Manihinu, Viktoriju Marčenkovu, Rostanu Tavasijevu, Ivanu Tuzovu, Sašu Frolovu, Niku Čerņajevu, Valēriju Čtakovu.

Jeļena Krilova un Ivans Gorškovs

Koncepcija – ir austrumu horoskops, ko galerija man kā kuratorei uzdāvināja, saka Jeļena Krylova. Man patika šī ideja, jo man šķiet, ka mana vecuma mākslinieki un dizaineri, kas atrodas pārejas posmā starp "jauniem un vairs nav "ļoti jauns" ir pilnīgi iespējams pārbaudīt savu māksliniecisko valodu šādā diezgan sarežģītā uzdevumā. Un mēs zinām, ka visi dalībnieki izmantoja ļoti dažādus medijus, gandrīz nekas šeit neatkārtojas, kāds veidoja asamblejas, kāds kolāžas, skulptūras, jebko. Projekta koncepcija – zodiaka aplis. Gandrīz visas zīmes atbilda autoriem, katrs praktiski strādāja ar savu zīmi. Aiz katra darba slēpjas interesants stāsts, nevis virspusēja izstāde, ne tik vieglprātīga, kā varētu šķist. Neizsmalcinātam skatītājam tas ir arī saprotams, jo šeit 12 lieli darbi, 12 zodiaka zīmes.

Lasīt arī  Mana Amerika tulkojama Ņujorkas stilā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: