Āra komforts

Viens no itāļu zīmola Emu jaunajiem produktiem, kas tika demonstrēts 2012. gada izstādē Maison & Objet, bija modulārs dīvāns, ko var izmantot ārpus telpām.

Lai gan mīkstās mēbeles jau sen ir ieņēmušas savu vietu ne tikai zem mājas jumta, bet arī brīvā dabā () viss, pateicoties laikapstākļu izturīgiem materiāliem, tik populārs priekšmets kā modulārais dīvāns līdz šim ir palicis vairāk dzīvojamās istabas prerogatīva. Emu ir nolēmis precizēt datus, piedaloties ziemas izstādē Maison& Objet Parīzē ar savu pirmo modulāro dīvānu dārzam un āra terasēm.

Jaunā produkta nosaukums ir Marcel, un tas ir konstruktīvs komplekts, kas sastāv no trim elementiem: pamatnes ar 90×90 cm sēdekli un taisnu un izliektu noņemamu atzveltni. Neskatoties uz šķietami pieticīgo komplektu, īpašniekam ir iespēja veidot gandrīz bezgalīgu kompozīciju skaitu.
Dīvāna rāmja materiāls ir krāsots nerūsējošais tērauds, savukārt mīkstie sēdekļu spilveni un atzveltnes atzveltnes ir izgatavotas no īpaša saules un laikapstākļu izturīga auduma. Polsterējums seko sēdošās personas ķermeņa līknēm un pēc tam ātri atgūst savu sākotnējo formu.
Ražotājs iesaka dīvānu Marcel kombinēt ar zemo galdiņu no tās pašas kolekcijas.

Lasīt arī  Bosch tīra rūpīgi un zem spiediena
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: