Nedēļas nogale puķu dārzā

Rīgas dārzu un ziedu festivāls notiek līdz 23. jūnijam Centrālajā kultūras un atpūtas parkā.

Rīgas ziedu izstāde ziedu festivāls pilsētas džungļos. Vairāk nekā divi hektāri tematisko dārzu un ainavu veidošanas. Šeit ir dārza lapene no Marsa un angļu lauku dārzs, poētiskais dārzs un ūdens karuselis.

Apmeklētājiem tiek piedāvāta salmu modes parāde, Fotokonkurss un daudz kas cits. Ikvienam Semināri un diskusijas par jaunākajām ainavu arhitektūras, dārzu dizaina un zaļo tehnoloģiju tendencēm.

Viens no Rīgas ziedu izstādes dalībniekiem – Slavenais britu ainavu arhitekts Chris Beardshaw ( Chris Beardshaw ) zelta medaļas ieguvējs Čelsijas ziedu izstādē 2013. gadā. Viņa projekts Rīgas angļu dārza atpūtas festivālam tiks ziedots Bērnu psihoneiroloģijas zinātniski praktiskajam centram Maskavā.

Vairāk par Rīgas dārzu un ziedu festivālu lasiet oficiālajā vietnē.

Lasīt arī  Atklātā starptautiskā konkursa un pilsētvides ainavu dizaina festivāla Floral Jam otrā starptautiskā konference. Rīgas pilsētas pašvaldība
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: