Kärcher sagriež malku un aizvāc atkritumus

Kärcher tagad piedāvā akumulatora motorzāģus un pūtējus pagalma, dārza un dārzkopības darbiem.

Kärcher CS 330 Bp motorzāģis ir ērts malkas sagatavošanai, dārza koku un dekoratīvo apstādījumu apgriešanai vai sezonālai apgriešanai. Aprīkots ar elektrisko bremzi, kas ārkārtas situācijā nekavējoties aptur cirvi. bezsuku motors un automātiskā ķēdes eļļošanas sistēma uzlabo darbarīka kalpošanas laiku.

Ar Kärcher LB 850 Bp turbo lapu pūtēju var notīrīt lapas un gružus no dārza celiņiem, verandām un zālieniem, autostāvvietām un laukumiem spītīgu netīrumu likvidēšanai. Tas ir ļoti viegls ( 2,3 kg bez ) un ar samazinātu trokšņa līmeni ( 82 dB;.

Darbarīku pamatā ir tehnoloģija, kas izmanto uzlādējamus litija jonu akumulatorus, kuri ir saderīgi ar visiem modeļiem. Šīs ierīces ir lietotājam draudzīgas, un to uzlādes laiks ir līdz pat 50 % īsāks nekā līdzīgām tirgū pieejamām uzlādējamām baterijām. Atkarībā no uzdevuma ir trīs dažādas ietilpības akumulatoru komplektu modeļi ar uzlādes līmeņa gaismas indikatoriem.

Lasīt arī  Malkas ciršana ar GARDENA
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: