Gardena gatavo siltumnīcas pavasarim

Ar jaunajiem Gardena rīkiem ir iespējams audzēt augus siltumnīcās pat tad, ja dārzā ir sniegs.

Gardena profesionālie darbarīki palīdz dārzkopjiem ar siltumnīcu kultūru audzēšanu. Gardena dārza kaplis ar 9 cm darba platumu ir paredzēts ravēšanai, ravēšanai, augsnes uzirdināšanai un izlīdzināšanai. Gardena kompaktie grābekļi sagatavo zemi sējai. Tie ir tikai 25 cm plati, tāpēc ir noderīgi, arī strādājot šaurās siltumnīcas telpās. Stublāju pārstādīšanai un izņemšanai ir Gardena 8,5 cm plata puķu lāpstiņa. Tas ir izgatavots no cieta tērauda ar duroplasta pārklājumu. Rokturis ir ergonomiski veidots un labi iekļaujas rokā.

Gardena kombisistēmas rokturi ir optimāls palīgs šiem darbarīkiem. To var pielāgot atbilstoši vajadzībām, un to var viegli mainīt pēc vajadzības. Visi rokturi ar patentētiem stiprinājumiem un 25 gadu garantiju. Visuniversālākais veids Gardena alumīnija rokturis 130 cm garš. Ir viegli strādāt, nenogriežoties. Tas nozīmē mazāku muguras sasprindzinājumu. Lielākam komfortam – GARDENA cimdi darbam augsnē. Tās ir izgatavotas no izturīga, elpojoša materiāla, un tām ir pretslīdošs, ūdeni atgrūdošs lateksa pārklājums plaukstas un pirkstu galu daļā.

Lasīt arī  Tatjana Sterhova par pareizo dārzkopības sezonas sākumu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: