No izstādes uz muzeju

Modelis Piana, kas pirmo reizi tika prezentēts aprīlī izstādē Salone del Mobile Milānā, ir pagodināts kļūt par daļu no Ņujorkas Modernās mākslas muzeja MoMA kolekcijas.

Pianīna – Rezultāts, kas radies, sadarbojoties itāļu uzņēmumam Alessi, kas ir slavens dizaina priekšmetu mājoklim ražotājs, un slavenajam britu arhitektam Deividam Čiperfīldam ( David Chipperfield ). Izlaidusi Lamm.

Attēlā: Alberto Alessi ( Alberto Alessi ) un Deivids Čiperfīlds ( Deivids Čiperfīlds ).

Krēsli no pārstrādāta polipropilēna, kas pastiprināts ar stikla šķiedru. Trīs daļas, kas veido konstrukciju, rotē ap vienu asi un ir savienotas tikai ar divām skrūvēm. Viegls un izturīgs Piana taburete ir salokāms, lai to varētu ērti uzglabāt. Tās dizainu raksturo Deivida Čipperfīlda (David Chipperfield) darba iezīmes Līniju stingrība un ģeometriskā precizitāte.

Lasīt arī  Birojs: globāla pieeja
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: