Homepositive by IKEA

30. augustā IKEA Latvija uzsāka Homepositive – kustību par jaunu skatījumu un sajūtu mājās, kurai uzņēmums veltīs veselu gadu.

Attēlā: Ikea tīmekļa vietnē ir izveidota īpaša Homepositive lapa, kas kļūs par jaunās kustības informācijas centru

Pandēmijas laikā mēs visi esam pārdomājuši dzīvi mājās un iepazinuši savus tuviniekus no jaunas puses. Daži ir kļuvuši spēcīgāki, bet citiem kopdzīve ir kļuvusi grūtāka. Taču mēs visi esam sapratuši, cik svarīgas ir attiecības mājās.

IKEA izprot cilvēcisko attiecību vērtību un liek tās augstāk par visām citām lietām. Tāpēc uzņēmums uzsāk kustību Homepositive. Tā ir kustība par jaunu skatījumu uz attiecībām mājās un mājās, par ikviena tiesībām justies mājās pēc iespējas ērtāk. IKEA vēlas veicināt godīgu, patiesu dzīves mirkļu novērtēšanu mājās, pat ja dažiem tie var šķist ne visai ideāli. Jo mājas ir.. vissvarīgākā vieta uz zemes. Tajā dzīvo daži no vissvarīgākajiem cilvēkiem.

Pirmais solis ceļā uz Homepositive ir jaunā mārketinga kampaņa «Ir lietas, kas ir svarīgākas par lietām.", IKEA Latvija kopā ar radošo aģentūru Instinct.

Kampaņas pamatā ir Filmas režisors ir slavenais režisors Iļja Naišullers, kas filmā atskaņoja tikpat pazīstamas dziesmas remiksu "Kāds, ko mīlēt. Galvenā uzmanība tiek pievērsta cilvēciskās attiecības, neredzamiem IKEA priekšmetiem atkāpjoties otrajā plānā. Jo svarīgākajos brīžos jūs nedomājat par lietām.

Lasīt arī  Veronā notiks Abitare il Tempo 2015
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: