Eichholtz vadošā izstāžu zāles atklāšana

10. oktobrī IDCollection prezentēja atjaunoto Eichholtz grupas flagmaņa izstāžu zāli Savvinskas krastmalā.

Theo Eichholtz ( Eichholtz īpašnieks ) un Dmitri Tilevich ( IDCollection vadītājs )

Pirmo reizi vēsturē izstāžu zāles interjeru ir veidojuši holandiešu dizaineri, kuri, demonstrējot jaunos produktus, ir likuši uzsvaru uz to kombināciju variantiem. Izstāžu zāle ir sadalīta interjera zonās, un tagad viesi var novērtēt ne tikai mēbeles, apgaismojumu un aksesuārus atsevišķi, bet arī apskatīt tos kombinācijās. Zīmola dibinātājs Theo Eicholz ieradās uz izstāžu zāles atklāšanu.

Mēs vēlējāmies parādīt ne tikai mūsu kolekciju jaunumus, bet arī interjera iespējas, lai radītu Eichholtz atmosfēru, kas apvieno komfortu un mīlestību pret mūsu zīmolu. Acij ir jāceļo – tas ir viens no mūsu saukļiem, un mēs aicinām jūs ienirt Eichholtz pasaulē!” – Teo Eihholcs izstādes atklāšanā uzsvēra.

IDCollection ir Eichholtz galvenais partneris Krievijā. Mēs apzināmies savu atbildību un cenšamies, lai mūsu uzņēmums atbilstu Nīderlandes zīmola augstajiem estētiskajiem standartiem.", – Dmitrijs Tilevičs, IDCollection vadītājs, teica.

Atjaunotais izstāžu zāle tika atklāta Salone del Mobile ietvaros. Rīga ( 9.-12. oktobris ) kur Eichholtz prezentēja arī preces no zīmola jaunajām kolekcijām.

Lasīt arī  Dizains veikala skatlogā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: