Atjauninājumi Trio izstāžu zālē

Uzņēmuma "Trio" salona Pjatņicas ielā sortimentu papildināja vadošo Eiropas mēbeļu zīmolu jaunumi.

Uzņēmums Trio saviem klientiem piedāvā klasiska un moderna stila dizaina izstrādājumus no Itālijas, Vācijas un Šveices zīmoliem.
Februārī centrālajā Trio izstāžu zālē, kas atrodas Pjatņicas ielā, tika atklāta jauna izstāde, kurā eksponēti Rolf Benz, de Sede, Galimberti Nino un Maxalto radītie priekšmeti. Gan mēbeles, gan dekoratīvie priekšmeti un aksesuāri ir jauni papildinājumi, lai radītu holistisku interjera risinājumu. Jaunās ekspozīcijas pamatkoncepcija Itāļu ekspresijas un vācu racionālisma apvienojums interjera dizainā.

Uzziniet Trio salonu adreses.

Lasīt arī  iSaloni WorldWide Rīga - 2013. Trešā diena
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Mārtiņš

    Vai varat sniegt sīkāku informāciju par jaunumiem Trio izstāžu zālē? Kādi notikumi un izstādes ir plānotas? Kāds ir ieejas maksa un darba laiks? Paldies!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: