Ceļojums uz Venēciju

Lalique zīmols seko slavenā Orient Express maršrutam. Ar jauno kolekciju dodieties uz Venēcijas sirdi.

Leģendārais juvelieris un stikla Rodēns Rene Lalique ( Rene Lalique ) tāda paša nosaukuma zīmola dibinātājs, kas radīja gan rotaslietas un dekoratīvās figūriņas, gan smaržu pudelītes. Viņa darbu stikla paneļi rotā "Orient Express" vagonus. Jaunajā Lalique kolekcijā ir iekļauts viens no populārākajiem maršrutiem Londona-Venēcija.

Venise sērija ir veltīta Itālijas "ziemeļu pērlei" un tās bagāto arhitektūru. Šķīvjos un vāzēs ir ietverts Venēcijas dekoratīvais kods. Stilizētie krusti un margu margas atgādina slaveno Rialto tiltu, Dožu pili un citas pilis.

Iepazīstiet citas Lalique kolekcijas.

Lasīt arī  Skola Details rīkoja tējas ballīti Latviešu manierē
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: