Zem Dvīņu zīmes

Serien ir laidis klajā jaunu pārvietojamu lampu, kuru var "izstiept" un kas vienlīdz labi apgaismo gan nelielu, gan platu galdu.

Jaunums no vācu zīmola Serien- Dvīņi ( dvīņi. – «dvīņi" ) prezentēts izstādē Euroluce – 2011. Nosaukums cēlies no dubultā abažūra.

Piemēram, Zoom modelim ir izmēra maiņas funkcija Divu daļu spēks Līdz 40 000 stundām. Pateicoties tam, gaismeklis, ko ieteicams izmantot ēdamistabā, var precīzi izgaismot galda transformatoru, pat ja galda virsma ir palielināta. Tā mobilitāti nodrošina elastīgs šarnīrs, kas savieno abas gaismekļa daļas.

Twin ir hromēts alumīnija rāmis un troses, kas papildus savai galvenajai funkcijai darbojas arī kā balstiekārta. Izkliedes izgatavotas no balta, caurspīdīga akrila stikla, kas nodrošina maigu gaismu bez ēnām.
Tas nav pirmais pārvietojamais gaismeklis Serien sortimentā. Piemēram, Zoom kolekcijas lustras var pielāgot pēc izmēra.

Izpētiet visus Serien gaismekļus.
Lasīt arī  Kartell atzīmē Feruccio Laviani radītās lampas Bourgie 10 gadu jubileju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: