Stikla kruīzs

Sekojot atmiņu viļņiem: Lalique apgaismojuma kolekcija izstādē Maison&Objet 2013.

Leģendārā Lalique stāsts aizsākās 1905. gadā. Tad juvelieris Renē Laliks ( Renē Lalique ) stikla Rodēns Savu pirmo veikalu 20. gadsimta veikals atvēra Vendomas laukumā Parīzē. Juvelierizstrādājumi, aksesuāri, smaržu pudelītes, servisa preces.. Lalique strādāja arī pie luksusa restorānu, tvaika vilcienu un tvaikoņu interjeriem. Piemēram, pagājušā gadsimta 30. gados. Renē Laliks radīja apgaismes ķermeņu kolekciju slavenajam kruīza lainerim Normandija ( Normandija ). Tas bija iedvesmas avots mūsdienu kolekcijai ORGUE.

Olivia Putman ( Olivia Putman ) franču dizaina grandes Andrē Putmana ( Andrē Putmana ) meita un mantiniece ir attīstījusi un interpretējusi viņa radošo mantojumu savā veidā;. ORGUE lustras, stāvlampas, galda lampas, galda lampas, brāļļu lustras ir stilizētas kā Art Deco stilā "klaidoņu gadu" 20. gadsimts. Gaisā planējoši abažūri "kroņi" Atgādina antīkas kolonnas. To vertikālās līnijas piešķir virzienu maigi plūstošai gaismai. Tās avots modernas un praktiskas LED gaismas diodes. Kolekcija tika demonstrēta janvāra izstādē Maison&Objet- 2013.

Atklājiet visas Lalique kolekcijas.

Lasīt arī  ALTERCASA kolekcija piešķir interjeram gaismu
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: