Kristāls uz mājiņām!

Spīdums un nabadzība Baccarat un brāļu Campana kopīgajā kolekcijā.

Baccarat – Eiropas vecākā stikla manufaktūra, dibināta 1764. gadā. Tas ir uzņēmums, kas apgalvo, ka ir kristāla izgudrošanas pionieris. Jau 250 gadus Baccarat ir piegādājis kristālu karaliskajām pilīm un prezidentu rezidencēm. Papildus elegantai klasikai uzņēmums ir pazīstams arī ar saviem dizaina eksperimentiem. Sadarbība ar zvaigžņu dizaineriem un slaveno modeļu pārveidošana. Piemēram, Philippe Starck ( Filips Starks ) pārklāja piekaramo lustru ar lietussargu, bet Marcel Wanders ( Marcel Wanders ) dekorēja glāzes un dekantētājus ar klauna deguniem.

Attēlā: Zénith Alvorada.

Dizaineri Fernando un Umberto Campana piedāvā kristāla vīziju ( Fernando& Humberto Campana ). Viņu darbi ir cieši saistīti ar Brazīlijas kultūru un tradīcijām. Brāļi iedvesmu rod pat graustu rajonos. Edra krēsls (Favela ) Edra krēsls Vermelha ) Alessi galds Blow Up ). Objektiem piemīt roku darbs ar šķipsniņu ironijas.

Attēlā: Zénith Alvorada modelis.

Jaunā Fusion kristāla gaismekļu kolekcija Baccarat- Aristokrātiskā greznuma un zemnieciskās stingrības krustpunktā. Tajā bija iekļauti modeļi Nave, Amuleto, Cosmo, Galaxia un Zénith Alvorada. Šo neparasto hibrīdu vispārīgās iezīmes ir faktūru un formu konflikts, organiskas un ģeometriskas formas. Tas savukārt rada neparastu gaismas un ēnu mijiedarbību.

Attēlā: Galaxia.

Attēlā: Nave.

Attēlā: Cosmo.

Attēlā: Amuleto.

Lasīt arī  Gaisma studijai!
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: