Dubultā laba dizaina balva par moduļu dizainu

Beļģu arhitektūras apgaismojuma izstrādātājs Modular ir ieguvis Laba dizaina balvu par diviem saviem izstrādājumiem vienlaicīgi.

Scotty sastāv no diviem elementiem – diska ar gaismas diodēm un bļodas formas pamatnes ( to var iebūvēt vai iebūvēt zemē ). Pamatne atstaro gaismu, lai nodrošinātu maigāku apgaismojumu, un novērš LED pārkaršanu, tādējādi pagarinot to kalpošanas laiku. Pieejamas gan fiksētas, gan regulējamas versijas. Otrajā gadījumā disks ir piestiprināts pie pamatnes ar bīdāmiem šarnīriem, kas nodrošina 360° horizontālu un 60° vertikālu rotāciju.

Asketizētā United lustra, pēc autoru domām, "ir veltījums luminiscences spuldžu skaistumam", un lakoniskais U formas metāla abažūrs būtībā kalpo tikai kā to ietvars. Tomēr tas, ka viens no sānu paneļiem ir nedaudz īsāks par otru, nozīmē, ka gaisma tiek izkliedēta asimetriski, radot neparastu vizuālo efektu. United ir pieejams ar vienu, divām vai četrām lampām trīs dažādos garumos. Iespējams uzstādīt ar vai bez piekariņiem.

Aplūkojiet citus Modular produktus.
Lasīt arī  Apgaismojums: aktuālās tendences 2017. gadā
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: