Cilvēki ir kā putni

Venēcijas biennāle ir starptautiska mākslas mese, kas notiek reizi divos gados un kuru pārrauga starptautiska žūrija. Daudzie izstādes dalībnieki deva skatītājiem iespēju ne tikai apbrīnot izstādi, bet arī sajusties kā tās daļai.

53. Venēcijas biennāles ( 2009. gada 6. jūnijs – 22. novembris ) tēma ir "Radīt pasaules". – ) "pasauļu veidošana";. Amerikāņu māksliniece Pae White ( Pae White ) ir radījusi pasauli, kurā skatītāji varētu justies kā putni būrī.

Pei Huyat izstāde 53. Venēcijas biennālē.

Izstādes telpa, ko viņai atvēlēja Pay White, bija norobežota ar režģiem, un griesti bija apvilkti ar daudzkrāsainu sietu, lai radītu milzīga putnu būra iespaidu ( pēc aculiecinieku teiktā, krustojošais krāsainais siets izskatījās pēc lāzera šova ).

Skats uz pasauli no putna lidojuma leņķa «Mans mērķis Aiciniet skatītāju apstāties un padomāt par tām savas dzīves daļām, kuras parasti paliek nepamanītas, iespējams, piedāvājiet skatītājam plašāku skatījumu uz apkārtējo pasauli un uzdot sev jautājumu: kas mums ir svarīgi?? Ko mēs redzam? ko mēs neredzam?».

Attēlā: mākslinieks Pay White.

Iekštelpās Pae White radīja oriģinālas lustras, dažas no tām bija kā svečturi un piltuves barības bļodas, citas – kā putnu barotavas ar "asariem" un uz tiem piekārtiem cepumiem, bet vēl citas – kā klasiskas kristāla lustras ar piekariņiem. Abi gaismekļi bija pilnībā pārklāti ar… putnu barību. Tas viss pievienoja nepieciešamo pavadoni. Putnu dziesmas, lai gan nekur neredzētas, bija papildu bonuss..


Šajā rakstā izmantoti designboom attēli.com, scrippscollege.edu


Lasīt arī  Lighting Salon ir nosaucis dizaina konkursa uzvarētāju
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: