Brutāla gaisma

DCW Editions Balis apgaismojuma kolekcija ierodas CA-Project salonos

Balis gaismekļi ir piemēroti visdažādākajām vidēm, pat ekstrēmām. DCW Editions lampas nevar sabojāt sniegs, lietus, stiprs vējš vai saules atspīdumi. Izvietojiet to uz terases vai dzīvojamā istabā, izmantojiet to pie baseina vai uz zāliena. Ir iespējams izvēlēties no septiņām dažādu konfigurāciju lampu līnijām.

Bāļa prototips tika radīts 1967. gadā īpaši izturīgā apgaismojuma sistēma ir izmantota naftas ķīmijas rūpnīcās, uz naftas platformām un supertankkuģos. Un varēja pat pārdzīvot tur notikušos sprādzienus. Sarežģītai vēsturei ir nepieciešami izturīgi un izturīgi materiāli. Jaunajā kolekcijā izmantots ( koekstrudēts polikarbonāta metakrilāts ) borosilikāta stikls, nerūsējošais tērauds un anodēts alumīnijs. Brutālo dizainu atdzīvina sudraba, vara vai zelta apdare. Meklējiet šo kolekciju CA-Project salonos.

Lasīt arī  Vienkāršas lietas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: