Tualetes podi: konstrukcija, materiāli

Kā darbojas tualetes? Kurš modelis ir labāks – grīdas vai sienas, keramikas vai plastmasas?? Vai mūsdienīga tualete var darboties kā bidē? Atbilde uz šiem un citiem jautājumiem.

Pie sienas iebūvējamais tualetes pods ir nesens izgudrojums.

Saskaņā ar katla principu. Greznais DAGOBERT tualetes poda sēdeklis ir daļa no ANTIQUE STYLE sērijas ). Šī leģendārā franku karaļa Merovingu krēsla replika… tualetes. No oša masīva izgatavots taburete ar augstu atzveltni, kurā iestrādāta krāsota bļoda ar vāku. Kad tas paceļas, sāk skanēt melodija par "labo karali Dagobertu", un, pavelkot skalošanas ķēdīti, atskan zvans. Lai sēdēšana tronī būtu pēc iespējas patīkamāka, roku balstā ir iebūvēta pelnu trauks un atzveltnes augšējā daļā ir novietots sveču turētājs. Tron tualetes bērniem ir pieejama arī bērnu versija, kas paredzēta bērniem, kuri ir troņa mantinieki;.

Attēlā: 5501 Dagobert no Herbeau.

WC vēsture

100 gadi Krievijā. Mūsdienu tualetes podam līdzīgā konstrukcija radusies Ķīnā 1. gadsimtā pirms mūsu ēras. Tiek arī uzskatīts, ka sers Džons Haringtons, Anglijas karalienes Elizabetes krustdēls, izgudroja šo noderīgo priekšmetu, kad aprakstīja to savā 1569. gada grāmatā "The Metamorphoses of Ajax" ("Adžaksas metamorfozes"). Tomēr pirmo tualetes podiņu ar skalošanas vārstu 1775. gadā patentēja Aleksandrs Cummingss. Mehāniskā sistēma ( 1837-1901 ) tika ieviesta Anglijā karalienes Viktorijas valdīšanas laikā;. Masveida tualetes podus uz Krieviju XX gadsimta sākumā piegādāja Spānijas uzņēmums Unitas ( lat. «vienotība" )- kas ir šīs ierīces mūsdienu nosaukums.

Tualetes dizains

Kā tas darbojas? Tualetes podam ir U-veida skalošana, kas rada ūdens hermētiskumu, kas novērš nepatīkamu smaku izplatīšanos no kanalizācijas.

Lasīt arī  Pareizi iztīriet vannu

Tualetes poda dizains. Viss darbs tiek veikts ar ( cisternu ) cisternu. Tam ir ūdens krāns ar sviru, kuras galā ir pludiņš. Kad tvertne ir pilna, ūdens iekrīt pludiņa korpusā un piepilda iekšējo dobumu. Tas izraisa pludiņa pacelšanos, paceļot sviru, kas darbina ieplūdes vārstu. Kad tvertne ir pilna, svira atrodas augšējā pozīcijā vārsts aizveras, un ūdens no krāna pārtrauc tecēt. Kad ūdens ir notecējis, procesu atkārtojiet.

Tualetes poda dizains. Mūsdienās varat izvēlēties starp grīdas tualetēm un pie sienas iekārtajām tualetēm. Katram veidam ir savas priekšrocības un trūkumi. Pirmā, kā norāda nosaukums, ir uzstādīta uz grīdas, bet otrā – uz zemes Pie sienas vai, precīzāk sakot, piekārts pie speciālas instalācijas sistēmas .

Apakšējo tualetes podiņu sauc par "kompakto" vai "monobloku". Tos papildina tualetes ar augšējo ūdens izlietni un modeļi ar iebūvētu skalošanas sistēmu.

Tualetes podi: materiāli

Ne tikai keramika. Stikls, metāls, koks, plastmasa un granīts – visi šie materiāli tagad ir pieejami visdažādākajos veidos. Bet visbiežāk pārdošanā ir keramikas tualetes – no porcelāna un sanitārtehnikas izstrādājumiem. Tās var būt grūti atšķirt pat ekspertam. Un to cena ir praktiski vienāda. Porcelāns tomēr ir ieteicamākais materiāls: tas ir mazāk porains un vieglāk uzsūc smakas un netīrumus. Lai uzzinātu, no kā ir izgatavots tas, kas jums patīk, palūdziet veikalā saņemt katalogu. Tajā jānorāda, no kāda materiāla ir izgatavoti profili.

Dizaina tualetes var būt izgatavotas no pārsteidzošākajiem materiāliem.

Tualetes tehnoloģija

New Era. Augsto tehnoloģiju cienītāji var izvēlēties no vairākiem modeļiem ar "uzlabojumiem". Populārākās papildierīces automātiska skalošana, motorizēta vāka pacelšana un aizvēršana, sēdekļa apsilde. Varat atrast arī dažas pie sienas piekaramās tualetes, kas darbojas kā bidē un kurās tīrīšana notiek pilnīgi automātiski.

Lasīt arī  Kā izvēlēties izlietni dažādiem budžetiem

Inovatīvi sanitārtehnikas izstrādājumi ar dezinfekcijas sistēmu.

Ar tālvadības pults palīdzību var regulēt ūdens temperatūru, strūklas spēku un citas opcijas. Ir arī "zinātniskās fantastikas" modeļi. Savienotas ar internetu, tās analizē, kas tajās nonāk. Un, konstatējot anomālijas vai infekcijas, tie nosūta e-pasta vēstuli uz adresi jums vai jūsu ārstam… Iespējams arī grūtniecības tests.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: