Vai mākslīgie ziedi darīt to pats

Vai mākslīgie ziedi darīt to pats

Atbilde uz jautājumu, vai pastāv enerģija mākslīgās krāsvielas, var būt tikai viens. Protams, jā, jo enerģija radošums ir arī spēcīga, iedvesmojot. Ir prātā šos ziedus, kas var tikt veikti ar savām rokām, un veidi, lai izstrādātu šādu skaistumu daudz.

Kā padarīt papīru?

Papīra ziedi sāka parādīties uz sienām – tās veido sastāvu ziedu galviņas, kas izskatās lieliski virs dīvāna, virs darbvirsmas un citās vietās. Bet tas ir iespējams izmantot papīra ziedus, kā par scrapbooking elements, un kā iesms, kā jums patīk citādi.

Jūs varat uzzināt, kā padarīt tos ar savām rokām uz piemēru skaista gerberas. Par savu ražošanu, jums būs nepieciešams: papīrs pasteļiem, trafareti ar ziedlapiņām, kancelejas kuteris, šķēres, kā arī līmes zīmulis, melns marķieris.

Master klase soli pa solim.

 1. Veidne ir nepieciešams lejupielādēt, izdrukāt un pēc tam samazināt elementus, kas atzīmēti tajā. Drukāšanai jābūt uzreiz uz pasteļa papīra.
 2. No griezuma sagatavēm jums ir nepieciešams veikt 2 lielus ziedus. Otra puse kuteris jākonstatē vidū katras ziedlapas. Tad uz šīm līnijām, ziedlapiņas būs saliekt.
 3. Tad jums ir nepieciešams lietot ziedlapiņas, pievilkt tos ar maziem šķērēm. Un tik vērpjot ar visiem ziediem.
 4. Tālāk, tas aizņem nelielu apļi papīra gleznot ar melnu marķieri. Tā pielīp uz nelielu ziedu, un ziedlapiņas saliek pār to, cik vien iespējams.
 5. Jūs varat pielīmēt Gerbera, sākot no mazākajiem ziediem, fakts, ka ar melnu apli. Pielīmēts līdz tiem, kuru ziedlapiņas ir savītas, izņemot lielāko.
 6. Pēc līmēšanas ziedlapiņas krāsu, jums ir nepieciešams nospiest uz vidu, veidojot staru. Un viņš, saišķis, pieliek lielāko ziedu ar savīti ziedlapiņām.
 7. Tagad jūs varat aizņemt 2 lielus ziedus, kuru ziedlapiņas ir saliektas vidū, un pielīmējiet tos. Jūsu pirksts būtu nospiežot vidū.
 8. Visbeidzot, bāze ir pielīmēta līdz lieliem diviem ziediem ar izliektiem ziedlapiņām centrā.

Gerbera ir gatavs! No šiem gerberām, varat veikt sastāvu uz sienas, izdaiļot ziedu dāvanu iepakojuma, pastkarti un vēl daudz vairāk.

Ražošana satīna lentes

Iesācējiem šāda MK būs noderīga: vienkāršākā tehnoloģija, un viss ir par visu – no 10 līdz 20 minūtēm. Par dekoru dāvanas šie ziedi ir perfekta. Jums ir nepieciešams sagatavot jebkuru piemērotu satīna lentes, krelles, šķēres, līmes lielgabals.

Lasīt arī  Padarīt stabilizējies ziedi ar savām rokām

Lūk, kā padarīt ziedu.

 1. Cut no kartona Circle, ka būs pamats ziedu un tiks slēgti vēlāk ziedlapiņām. Tas ir, nav īpaši precizitāti, kad griešana nav nepieciešams.
 2. Lente jāsāk līmi uz augšu no apļa, lai patīkami ir izveidots.
 3. Ir nepieciešams turpināt līme lenti uz spirāles 3 slāņiem (var būt vairāk no tiem). Kad jau sasniedzis centrā, jūs varat samazināt pār lentes, gals būs ieslēgts to un līmētas.
 4. Pašā centrā ziedu, jūs varat piliens piliens karsto līmi, un pēc tam ātri piepilda to ar pērlītēm.

Uzzinot to darīt tāpēc viens zieds, sekojošā tiks iegūti pēc 5 minūtēm. No tiem, jūs varat veidot kompozīciju, paneli rotā apģērbus un aksesuārus. Un jūs pat varat veikt vienkāršu, bet spilgtu piespraudes.

Ko vēl jūs varat darīt?

Materiāli ir tik daudz, ka tikai papīra vai tikai ribbies zinātkārs amatieru rokdarbi netiks ierobežots.

No pērlītēm

Lai uzņemtu šādu lielu, nopietnu darbu jaunpienācēji baidās. Taču ir piemēri MK, kur algoritms ir diezgan vienkārša, un maksimālā upuri, ka šāds darbs prasa, šoreiz. Piemēram, lavandas no pērlītēm izskatās ļoti oriģināls, kļūst par interjera apdare, un to var veikt jaunatnācēju.

Lai strādātu, būs nepieciešams: 200 g of green lodītes numuru 10, 170 g zilā lodītes numuru 10, stiepļu 0,3 mm, stiepļu 2 mm, floristikas lentes, knaibles, šķēres.

Darba plāns.

 1. A buķeti lavandas sastāvēs no 40 filiālēm. Šis piemērs parāda, kā padarīt vienu šādu filiāli.
 2. Par vadu jums ir nepieciešams, lai izsauktu 10 zilas krelles, veikt cilpu. Tad – neliela atkāpe, vēl 4 eņģes ir savīti. Tik gatavs viens ziedkopa 5 mizas.
 3. Šādiem ziedkopām nepieciešams aust 6 gabalu. Tad fragments vads 40 cm tiek nogriezta, tas ir pievienots uz augšu vienā no ziedkopas, savīti ar vadu. Ievilkumu 1 cm ir izgatavots jauns ziedkopa ir pieskrūvēts, un tas atkārtojas 4 reizes. Ievilkumu jau paveikts 2 cm, un atkal fiksācija ziedkopas.
 4. Ir pienācis laiks, lai lapām. 6 zaļā krelles tiek pieņemti darbā uz vadiem, cilpa ir savīti, un vēl viens šāds tāds veidojas. Un šie lapas jādara daudz, dažāda garuma – no 2 līdz 5 cm. Slavenībām ir patiesi atrodas apakšā stumbra, var izpildīt ar bezmaksas rīkojumu.

Kad visi dati jau ir uz stumbra, to var ietin ziedu lenti. Un tikai tāpēc gatavi viens zars tiek uzskatīts. Ņemot vērā, ka būs 40, tas ir viegli iedomāties, cik ilgi tā varētu veikt šādu darbu,. Un tad viņi ir jāliek katlā (izmantojot ģipša).

Lasīt arī  Ziedi no plastmasas pudelēm, ar savām rokām

no folijas

Folija – lielākoties ļoti izdevīgu materiāls radošuma. Nepasliktinās no mitruma, nebaidās no temperatūras kāpuma, necaurredzams.

Kā piemēru darbu: Rose no folija cepšanas veidnes. Viņi, starp citu, būtu ne slikti šķēres. Gofrētais tekstūra padarīs ziedu izturīgāku.

Tagad mēs analizējam, kā padarīt rozi.

 1. Nepieciešamība veikt pelējuma, atslēdz viņas smago malu. Uz sānu virsmas, lai izveidotu 6 samazinājumus, līdz apakšā. Cuts būtu novietoti simetriski.
 2. Nesalocītā tukša jāpārstāv apli ar asmeņiem, un katrs asmens jādod ziedlapiņu formu. Tik viens ziedlapa rinda tiks veikts. Un tie ir vismaz 4.
 3. Blīvs bumba veidojas, kas padara to par pusi diametrs no apakšas – tas būs pumpuru nav vēl uzplaukusi ziedlapiņas. Tas ir nepieciešams veikt vienu no sagataves, katram izturīgs turpinot par vienu ceturtdaļu no apakšējā diametra. Bumba tiek likts uz šo sagatavi. Ir svarīgi, lai izmaiņas, nosaka formu lapām. Un jauna rinda tiek darīts.
 4. Slogu daļas ar otru būs sarukt līmi. Šeit un gatavs ziedu. Un, lai noteiktu to uz stumbra, jums būs nepieciešams spirāle konuss austu.

Gatavais zieds tiek ievietota konuss, mala tā vispirms ieeļļot ar līmi.

No auduma

Visvairāk, iespējams, paklausīgs audums ziedu veidošanai – filcs. No maigām filca toņos tiek iegūti ļoti skaisti anemones. Darbam, kas jums būs nepieciešams: jutās pasteļkrāsu loksnes, kokvilnas diegi filca krāsā, anemones ziedlapiņu modeļi, neodīma magnēti, šķēres, adata.

Mēs veicam juta ziedus soli pa solim.

 1. Izgriezt par jutāmu detaļu veidni: 3 Sīkāka informācija par vienas un tās pašas krāsas ziedlapiņām un 3 daļām kodols – tumšāks ēnojums. Piemēram, tumši violeta un pulvera rozā perfekti izskatās kopā.
 2. Viena taisnstūra corts ir kniedēts ar šķērēm, lai veidotu bārkstis. Sīkāka informācija par ziedlapiņām, kas salocītas 60 grādu leņķī pret otru, lai jūs varētu apsvērt anemones kontūras.
 3. Adata ar pavedienu ir fiksēta ar otru diviem augšējiem slāņiem, pavediena krāsai jāatbilst kodols. Mezgls ir piesaistīts pavediena galā. Pavediens tiek darīts caur diviem ziedlapu slāņiem, kur tie šķērso.
 4. Par mijas bārkstis, viens gals darbojas caur apakšu, otrs pa augšu, tā, ka maz dūrienu paliek bārkstis. Caur diviem ziedlapiņu slāņiem, adata tiek turēta, kodols tur. Apakšējais slānis tiek atgriezts vietā, core šūšana uz ziedlapiņām sākas apli. Jums ir jāpārtrauc, kad tas tiks sašūts vairāk nekā puse.
 5. Petālu aizmugurējais slānis ir jāizslēdz, ievietojiet nelielu neodīma magnētu tur (tas būs mirgojošā apļa), un jūs varat turpināt šķērsot. Adatas galā notiek vairākas reizes caur apakšējo dūrienu, lai noteiktu pavedienu. Tai ir jāatceļ starp ziedlapiņām, apdares galu.
Lasīt arī  Kā padarīt ziedus no ādas ar savām rokām?

ANEMONE MAGNET ir gatavs!

No plastmasas

Mājās, šie ziedi izskatīsies apšaubāmi, bet kā apdare valsts teritorijā – lieliska iespēja. Tos var piestiprināt uz koka, un ziedu garland ir gatavs. Plastmasas pudeles, akrila krāsas, šķēres, suka, rokturis, un vienkārši Ziemassvētku vainags uz baterijām.

Un dara paši vienkārši ziedi.

 1. No pudeles, lai nogrieztu augšu. Tad griešana to no griezuma līniju uz daļu, veidojot ziedlapiņas. ubags.
 2. Iegūtā ziedu akrila krāsu. Tur būs vairākas krāsas, jūs varat veikt dažādas krāsas.
 3. Ar vāka pudeles, caurums ir izdarīts, tā, ka vītnes spuldze var iet uz turieni.

Ziedu skaits ir vienāds ar summu, vītnes spuldzes, bet to var izdarīt mazāk, tas viss ir atkarīgs no dizaina vainags pats.

Sastāvs Tips Sastāvs

Un vēl dažus ieteikumi, lai palīdzētu izlemt, kā tieši izmantot mākslīgas rokdarbu ziedi.

Tips iesācējiem:

 • Ziedi tiks apkopoti buķete – tas ir ērti to darīt lodziņā (var būt cilindriskas), un bāze kļūs porainu struktūru, tas pats ziedu sūkli+

 • Jūs varat padarīt tos vāzē un veikt stacionāro apdare mājā+

 • Papīra ziedi var veikt ar vienu sastāvu, ierāmēšanas ar ciļņiem, bet fonds nebūs, piemēram, ka – tikai siena+

 • Auduma ziedi var būt labs rotājums par priekšnams – ar to palīdzību jūs varat rotā fona veco dēļiem, rupjš audekls, samta papīru, linu+

 • Ziedi no pērlītēm var izveidoties tilpuma aplikācijas par pašmāju tekstila somas+

 • Papīrs (un ne tikai papīra) Mājās ziedi var būt Wint tabulas porciju, ar to palīdzību jūs varat izveidot harmonija uz galda – tie kļūs par apvienojot kompozīcijas elements+

 • No mākslīgās krāsvielas, jūs varat veidot apturēta moduļu kompozīciju, organizēt to virs pusdienu galda – izrādās ļoti skaisti.

Patīkama iegremdēšana mākslas telpā!

Wonderful ziedu dekors idejas Skatīt nākamo video.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: