Kā padarīt vardi no plastilīna?

Kā padarīt vardi no plastilīna?

Ja jūs nolemjat risināt savu bērna radošo attīstību, pievērsiet uzmanību krāsu plastmasas modelēšanas metodei. Šāda darbība iepazīstina bērnu ar vienkāršām formām, attīstās sekla motocikls un fantāzija. Izglītības nolūkos ieteicams sākt ar draugiem un saprotamiem attēliem – dzīvniekiem, augiem – ko bērns jau ir redzējis. Šajā rakstā mēs jums pateiks, kā padarīt funny vardes no plastilīna.

Vienkārša iespēja

Ja jūs jautājat bērnam, kāda krāsa ir varde, viņš, bez domāšanas, atbildēs: zaļš. Protams, dabā ir dažādas sugas šiem abiniekiem, bet tas būs labākais, lai atvairītu zaļās pakāpes plastilīna. Tāpēc bērns būs skaidrāks un skaidrāks darbs.

Jūs varat sajaukt dažādus materiāls, iesildīties siltās rokās, lai sasniegtu vēlamo toni.

Piemēram, ja ir diezgan maz zaļš, pievienojiet dzeltenu, zilu, brūnu uz to. Tajā pašā laikā, tas ir iespējams sajaukt gabalu jaukt un viendabīguma sasniegšanai, tāpēc atstājiet dažas cute šķiršanos.

Vienkāršākais un pamatskolas varde ir burtiski pāris minūšu laikā. Ar šādu kuģi, būs diezgan jauni veidotāji pat primārajās grupās bērnudārza.

 • Ritiniet bumbu, pievienojiet divus mazus lokus no plastilīna kontrastējošās krāsas – acis. Attēlu kaudze vai nagu mute.
 • Rullējiet divas desas, nolieciet tos cilpā un pievienojiet sāniem – tas būs ķepas.
 • Sēdeklis varde uz plastilīna apļa stabilitātei.

7

Fotogrāfijas

Vecākiem bērniem ir nedaudz sarežģīta iespēja. Šeit ir nedaudz vairāk anatomisku informāciju, bet joprojām nav laikietilpīgs elementi, lai process nes tikai prieks.

 • Form Taurus amatniecība no plastilīna bumbu. Tas var būt nedaudz izstiepts, izsitot kaklu un atstāt apakšā atstāt plašu un noapaļotu.
 • No mazāka diametra gabala, ritiniet vienu noapaļošanu, nedaudz iestrēdzis. Tas būs augļu rotaļlietas, novietojiet to no augšas.
 • No balta vai dzeltena, vieglākas plastilīns veikt divas mazas apļi – acīm. Ar animācijas bieži acis attēlot izliekts, atstājot robežas sejas.
 • Mute Jūs varat to izdarīt asu nūju, un veido no plānas sarkanā flagellas rezultātā. Ļaujiet statuete smaidus, un varbūt arī mēles kostīmus – pēc saviem ieskatiem.
 • Lai veiktu kājām, mums vajadzēs divas blīvs bieza balonus. Mēs pielāgot tos ķermeņa priekšā, saskaņojot šuve. No beigām nedaudz saplacināt un ar palīdzību no skursteņa vai šķēres sagriež trīsstūrveida pirkstiem.
 • Par aizmugurējiem ķepas, ka desiņas ir laizīt un vairāk autentisks. Viena mala saliekt veidā skaitļu 2 un pievienojiet malas ķermeņa. Bezmaksas end Arī glaimot un veidlapu pirkstiem.
 • Bez tam, uz galu katru pirkstu, var pievienot vairāk nekā nelielu bumbu, cik bieži karikatūras.

Vienkāršs un vienkārša varde gatavs!

Citi rādītāji

Tā kā daudzi bērni varde ir pazīstami no animācijas filmām, jūs varat atkārtot populārākos attēlus kopā. Vai sniedzot smieklīgus rakstzīmes papildu atribūtus, it kā izgudrot tos ar vēsturi un nodarbošanos.

Šāda darbība ir ieteicama no 5-6 gadu vecuma. Jūs varat sakārtot īstu meistarklasi par deferiem, parādot pakāpenisku piemēru, kā veidot skaitli, un palīdzot grūtībām.

Vardes mākslinieks

Bieži vien par šiem abiniekiem saka, ka viņi ir purva mākslinieki. Šāds iesauks no vardes saņemto par reāliem koncertu Quicany vakaros. Tāpēc būs interesanti izveidot vardes mākslinieku, piemēram, aizņemot attēlu no klasiskās karikatūras par Dexter.

 • Ķermenim mums būs nepieciešama liela zaļa plastilīna bumba. Mēs veidojam kaut ko līdzīgu olu no tā.
 • Tagad mēs velmējām dzelteno plastilīnu ar rites tapu vai tukšu pudeli plānā slānī. Cut no tā nelielu apli – jūs varat izmantot kaudze, nazi vai vāciņu no kārbas. Mums jāturas apli virs ķermeņa pie apakšas un melnādainie asas nūjiņa.
 • Par galvas mēs izmantojam bumbu 2-3 reizes mazāka nekā galvenā. Gulēt to citronu veidā. Chin var izcelti ar dzeltenu plastilīna.
 • Tā dzeguze dziedās, izmantojiet sarkans aplis uz mutes. Jūs varat papildus “noslīcināt” manā galvā, padarot padziļināšana iepriekš. Pēc izvēles, atkarībā no lieluma kuģi, uzzīmējiet mēli ar zobu bakstāmo vai vienkārši pielīmēt to ārpus.
 • Yellow plastilīna rullis divās mazās bumbiņas un vieta uz galvas pusēs. Stack tipa uz asu malu mazliet melnā plastilīna un presē skolēni iekšpusē bumbiņas.
 • Izrullē zaļā josla divos balonos, dot viņiem ovāla forma. Tad atkārtojiet, bet cilindrus mazāku diametru. Savienojiet tos ar pirmo pie asam stūrim – tas būs salocīt aizmugurējās ķepas. Par stabilitāti, tas ir labāk, lai pievienotu pēdas: ovālas “kūkas”. Secure jūsu kājas abās pusēs no ķermeņa, poring vīlēm.
 • Priekšējie ķepas padarīt plānas, ar ovāliem birstēm beigās.
 • Kad mūsu varde – mākslinieks, viņš nevar novērst mūzikas instrumentu. No brūna plastilīna, ir divas bumbas dažāda lieluma, saplacināt tos un savieno. Tagad pievienot rokturi no biezām strēmelēm – ģitāra ir gatava, tā paliek ķeburs par to.

Ievadiet rezultātā rīku priekšā skaitli, un tad nostipriniet priekšējie plānas ķepas.

7

Fotogrāfijas

Lasīt arī  Metodes, ar ko Penguin no plastilīna

princese varde

  Iespējams, visvairāk neaizmirstamu attēlu. Jūs varat izvēlēties jebkuru pozīciju par šādu rotaļlietu, bet vienmēr ir apstiprināt savu galveno atribūtu – greznu vainagu.

  Slopim raksturu, gaidot princi no pasakā ar pašu rokām soli pa solim.

  • No zaļā plastilīna veidā divas bumbas, savienot tos un mazliet stiept, izlīdzināšanas vīles, līdz izrādās, bumbieru formu.
  • Mēs atkārtot to pašu, bet mazāks – tas būs galvu. Ar plastmasas karti vai nazis mēs samazinām par šauru daļu no mutes, aizpildiet sarkanā plastilīna.
  • No diviem baltiem apļiem, mēs izveidojam acis, mums ir priekšpusē sejas.
  • Tā varde-princese ir meitene, jūs varat papildus izrotāt to ar “make-up”. No plānas bruņas no sarkanā krāsā izrādās lūpas ap muti, un melnas plānas līnijas kļūs skropstas. Jūsu enchanted princese krāsu izvēlēties savai gaumei.
  • Roll divi vidēja biezums no balona, ​​salocīt to cilpu un piestiprināt uz sāniem. Tagad kājas būtu pievienots pie kājām no aromatizēti ovāliem.
  • No plānās garšu, izveidojiet tukšu zem rokas, apgādājot tos ar birstēm.
  • Un tagad ir pienācis laiks to darīt atribūtus. Bakstāmais ar trīsstūrveida tip pārvēršas bulta Ivana-Tsarevich. Ievietojiet to rokās vardes un uzmanīgi nostipriniet uz teļš. No dzeltenā plastilīna breksis maz vainagā. Roll to sloksnes un samazināt zobus ar nazi vai kaudze. Tagad rezultātā “žogs” ir savīti ringā un rotā galvassegu ar akmeņiem. Jūs varat izmantot krelles, mirdzēt vai foliju. WATERFLY Crown uz galvas no princeses – Amatniecība!

  jautrs

  Lai sniegtu jautri rotaļlietu, izmanto dažādus paņēmienus. Piemēram, izpausme sejas. Lai veiktu smaidu, izvēršanu sarkanā plastilīna kūka un izgriezt pusloku no tā. Par smiekli, varat pievienot sašaurināta mēli vai zobu no augšas – tas izskatās ļoti smieklīgi.

  Tāpēc, ka skats dzeguzes izrādījās iecirtīgs, mēģiniet sakārtot skolēniem nav stingri vidū, un uz sāniem vai uz augšu. Par “sejas” izteiksme var izkļūt ļoti stulba un jautrs, ja jūs sakāt skolēniem “ķekars” vidū acīm.

  Pose ietekmē arī noskaņojumu amatniecības. Veikt ķermeni un galvu, rotā purnu, piemēram, kā. Tagad no bieziem cilindriem veido četras ķepas – un novirza tos dažādos virzienos. Priecīgs varde ir gatava!

  Lasīt arī  Kā padarīt minecraft skaitļus no plastilīna?

  Ar bishie

  Kopā ar plastilīnu var izmantot dabīgos materiālus, lai dažādotu skaitļu tekstūru. Piemēram, rakstot skaisto konusu mežā, jūs varat veikt interesantu amatniecību. Modelēšana ar piedevām dažādo jūsu atpūtu un perfekti iesācējiem.

  • Lielākais un tukšs Bump kļūs par rumpi. Ar plastilīna palīdzību Krepim uz viņas Bump ir mazāks – galva. No baltas vai dzeltenas plastmasas veido divas bumbiņas acis un ievietojiet tos starp zariem. Par muti vislabāk atbilst sarkanā krāsā.
  • Garas zaļās smaganas palīdzēs padarīt kāju. Ievietojiet tos konusa tukšumā simetriski, nostiprinot ar garu nūju.

  Iepriekš jūs varat krāsot meža dāvanas Gouache. Cute rotaļlieta ar viņas rokām no priestera nozīmē, būs lieliska dāvana no viņa bērna.

  Uz dīķa ar liliju

  Vardes dzīvo uz ūdens. Tāpēc tas ir loģisks un sākotnēji izveidots sastāvs ar dīķi un ūdens liliju.

  • Uz kartona pamata, iztikt zilā plastilīna ar plānu slāni bez atstarpēm. Jūs varat izdarīt viļņus vai viļņus uz ūdens.
  • Uz kuģa, roll zaļā plastilīna un kaudze dod tai sarakstu. Tie izskatās kā ābols kontekstā, apaļas ar padziļinājumu ar malu. Zobu bakstāmais izspiest līnijas lapu. Jums būs nepieciešams viens liels saraksts, uz kura varde sēdēs, bet jūs varat padarīt vēl dažus mazākus skaistumam. Novietojiet lapu uz ūdens insulta.
  • Veikt vienkāršu vardi. Apaļas rumpis, pēdas legures un divas ziņkārīgas izliektas acis, jautri muti. Paslīdēt viņu uz lielā bedrē.
  • Tagad jums ir nepieciešams izrotāt attēlu ar lilijām. Par to, no balta vai rozā plastilīna, bumba ir marķēta – ziedu pamats. Tagad veido dažus gabalus pilienu veidā un saplacināt tos. Pievienojiet ziedlapiņas no visām pusēm bļoda bļodā, skaisti nekustīgi malām. Mēs pievēršam blakus lapām par lilijas.
  Lasīt arī  Plastmasas uguns putnu modelēšana

  ar kastaņiem

  Papildus konusu, interesanti amatniecības var izveidot no kastaņiem. Uzmanieties, lai sāp asas adatas. Tie var būt iepriekš apstrādā ar manikīra šķēres, kā arī krāsas krāsas uz zaļu.

  No lielajiem kastaņiem, smieklīgi varde ar pārrāvumi. Put acis uz to, mute, veido ķepas.

  Ja jums ir daudz no šiem augļiem, tad šķērsot Plastilīns viens liels kastaņu un vienu mazāku.

  No tīrīšanas kastaņiem arī izrādīties labu un izturīgu, smagie amatu. Tie var būt pilnīgi noslēgta ar plastilīna.

  Bieži rudens notīrītas kastaņiem pārdod veikalos, tāpēc tie nav pat meklēt tos uz ielas.

  Noderīgi ieteikumi

  Tāpēc, ka plastilīna neizplatās no siltuma pirkstiem, sīkas detaļas var tikt veidotas ūdenī. Sagatavot bļodu ar vēsu šķidrumu un samazināt gabalus sasaistīt to atdzist.

  Lomā instrumenti modelēšanai, kādi priekšmeti ir piemēroti. Piemēram, tukša pudele vai pudele ir ērti lietot, ka ritošā pin. Tā vietā, lai ar nazi plastilīna, tiks izmantota plastikāta kartes vai metāla lineāls. Stendi no eskimosu Aizstāt kaudzes, un shockts, zobu bakstāmos, adāmadatas palīdzēs piemērot zīmējumu.

  Blīvs pīts audums var palīdzēt, dod tekstūru gabalos. Wrap no plastilīna bumbu ar rotogo vai Canon izšuvumiem un nedaudz ļauties tekstilrūpniecības zīmējumu uzdruku apstrādājamā.

  Nebaidieties eksperimentēt ar papildus dekoratīviem materiāliem. Plastilīns Mīksta flīzes un ilgi saglabā formu, lai dažādas krelles var būt noderīgi, butads, krelles. Jūs varat sajaukt tieši plastilīna mirdzēt, lai padarītu to gaišāku.

  Vai radošumu par aizsardzības pārklājumu. Tas var būt vecs dvielis, kartona vai kuģa gabals. Tātad jūs aizsargājat interjeru no piesārņojuma. Tas jo īpaši attiecas uz paklājiem: izvēlēties lipīgo un sasmalcinātu plastilīna gabalu no pāļu – mācība nav patīkama.

  Par to, kā padarīt vardi no plastilīna, skatiet šādu video.

  Novērtējiet rakstu
  ( Vēl nav neviena vērtējuma )
  Lace Kalnins

  Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

  Pievienojiet komentārus

  ;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: