Kā padarīt lauvu no plastilīna?

Kā padarīt lauvu no plastilīna?

Lai jebkuru Plastilīns statuete, jums nav nepieciešams, lai piemīt īpašas prasmes. Tas ir pietiekami, lai izvēlētos nepieciešamos materiālus un piešķirt dažas minūtes sava laika. Īpaši interesanti ir šī mācība maziem bērniem. Protams, ja šajā procesā, pieaugušajiem būs iesaistīti ar viņiem, tad patīkamas emocijas no to, kas notiek tikai pieaugs.

Instrumenti un materiāli

Pirmkārt, ir svarīgi izlemt nepieciešamo Instrumenti un Materiāli. Papildus tam, ka jums ir nepieciešams uzņemt krāsu mālu, ir svarīgi izvēlēties iepriekš kāds skaitlis būs veidotas. Pieņemsim, ja mēs runājam par karali dzīvnieku Sviras, tad jāuzskata, ka tas ir labāk ņemt dzeltenu plastilīna. Sīkāku informāciju jums ir nepieciešams materiāls ar citu ādas krāsu.

Tātad jums būs nepieciešams:

  • Plastilīns dzeltenu un oranžas krāsas, pietiekami vairākas insultu+
  • Plastilīns un melnā un baltā krāsā, pietiek puse no bāra vai pat mazāk+
  • nazis steks+
  • Zobu bakstāmais, režģis.

Dzeltena vai oranža materiāls ir nepieciešams ražotājam. Tātad, tas ir nepieciešams vairāk. Bet balta vai melna plastilīns, ir nepieciešams, ražojot detaļas, tāpēc vairāki vīnogas ar šo materiālu, ir pietiekams.

Simple versija modelēšanas

Lai lauva no plastilīna izskatīties ticams un pievilcīga, ļoti Ir svarīgi izvēlēties pareizo toņos materiāla. Pareizi dara struktūra attēlā palīdzēs acs vai zobu bakstāmais. Tas ir, izmantojot šo rīku, ka jūs varat veikt palīdzības skaitļus. Pats process ir ļoti interesants gan bērniem, gan pieaugušajiem, ja viņi piedalās arī šajā. Pēc tam, kad pamata materiāli un instrumenti nolēma, būtu pastiprināts solis apvedceļa tiešai procesu modelēšanas.

Vispirms jums ir nepieciešams, lai roll tukšu nelielu apaļu formu. Būs nepieciešams Plastilīns dzeltens. Pēc tam, vēl trīs krelles no materiāla ar tādu pašu krāsu jādara. Nākamais posms ir nesa pērlītēm veidā astoņiem un pievienot tos lielāku bumbu. Bet trešais lodītes pārvēršas kūka. Tas ir fiksēts uz apakšā sejas turpmāko attēlā. Tas ir pateicoties šo soli izrādās apakšlūpu vai lauvas vaigiem. Starp citu, neaizmirstiet virzīt vaigiem zobu bakstāmais.

Lasīt arī  Kā veikt žirafe no plastilīna?

Papildu marka deguns. Tas būs ovāls un melna. Un kopā ar snīpi, jums vajadzētu darīt acis. Tie parasti novietoti ļoti tuvu viens no otra. Tas ir pateicoties tam, izpausme sejas Lionc būs laipns un dzīvespriecīgu.

Un protams, Neaizmirstiet par uzacīm. Tie ir izgatavoti no plastilīna apelsīnu. Viņiem jāatbilst krēpēm. Head Fix uz spēles vai zobu bakstāmo. Un pēc tam ievietojiet to ķermenī. Ja jūs izpildāt šo instrukciju posmos, izrādās, lai izgrieztu seju, kas būs ļoti ticama un skaista.

Kā jau minēts iepriekš, krūtis ir izgatavots no tādas pašas krāsas plastilīna kā uzacis. Tas ir diezgan vienkārši. Nepieciešams veikt apaļu gabalu un sasmalcināt to, lai iegūtu kūku. Un pēc tam pievienojiet to ap galvu. Izmantojot zobu suku vai tīklu, ir nepieciešams veikt krēslu. Un pēc tam, lai pievienotu ausis. Sākotnēji pievienots pa labi, pēc kura kreisi. Torso sastāv no četriem ķepām un bāzēm. Lai to izdarītu, sadaliet plastilīnu vairākās daļās, no kurām viena ir pamats lielākam izmēram, un četri mazi tiks izmantoti kā kājas.

Šī maģistra klase ir paredzēta pirmsskolas un skolas vecuma bērniem, kas ir ļoti ieinteresēti padarīt dzīvnieku no plastilīna ar savām rokām.

Kā vēl neredzēt?

Pieņemsim, lai saņemtu Lionok, Nepieciešams veikt vairāk apjomīgākus vaigus un smaidu. Mēs arī neaizmirstam, ka nelielai lauvai vajadzētu būt noapaļotiem rumpīm, tādējādi rodas vēdera imitācija. Raksturīgi, gabals plastilīna padara kartonu. Sakarā ar kuru to var uzstādīt uz jebkuras virsmas.

Iznākt King Lev, nepieciešams izcelt funkcijas, veikt ilgāku mani. Lionits Jūs varat padarīt elegantāku. Ir zināms arī tas, ka Lionic nav manes. Tātad tas var būt visa ģimene Lviv. Jūs joprojām varat izveidot formu ar kastaņiem. Torā tos izmanto.

Lasīt arī  Lepim avokado no plastilīna

Lionca Simbo parasti ražo līdz rudens brīvdienām. Ja šķiet, ka lauvas vadītājs izrādījās pārāk liels, jūs varat tikai padarīt manes. Bet, ja šķiet, ka aste ir pārāk liela, tad jums vienkārši jāizpēta. Tas ir, mēs pagriezām plānu desu gredzenā.

Joprojām Lion stikls var gulēt uz automašīnas. Šādā pozā, skaitlis izskatās draudzīgāks un jautri. Šāda maģistra klase palīdzēs dažādot parasto modelēšanas modeli un padarīt mazāk interesantu un radošu nodarbošanos.

Par to, kā akls lauvas karalis no plastilīna, skatieties tālāk norādīto video.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Renārs

    Kādu veidu, paņēmienu vai tehniku jūs interesē, lai radītu lauvu no plastilīna? Vai vēlaties lietot kādas konkrētas krāsas, izmēru vai detaļu daudzumu? Lūdzu, pastāstiet man vairāk par savām vēlmēm, lai es varētu dot precīzāku atbildi!

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: