Amatniecība no zīmuļi

Amatniecība no zīmuļi

Par primāro materiālu izmantošana radošajā procesā vienmēr ir ļoti interesants un ērts klasēs ar bērnu laikā. Lai nebūtu nopirkt dažādus dārgu izejvielu amatniecību, ir vērts meklēt mājās, ko jūs varat darīt, kaut ko jaunu, interesantu un radošu. Viens no populārākajiem posteņiem, ka katrs bērns ir zīmuļi. Ņemot par pamatu šo kancelejas, varat veikt daudz oriģinālu lietu.

Oriģinālās pastkartes

Tas ir ļoti svarīgi, lai izgudrot jaunas un dažādas darba metodes ar bērniem. Lai klašu izraisīt interesi, ir svarīgi, lai eksperimentētu, izmantojot nestandarta tehniķis materiālus. Par produktiem, kas parasti tiek atsavināti, no kāda jauna mērķa, izmantošana ļauj mācīt bērniem attiecas uz visu, kas ieskauj tās, un atkārtoti to, ko viņi iepriekš nav pievērsta uzmanība.

Bieži radošas aktivitātes bērniem, tiek pievienots krāsošana ar zīmuļiem. Pateicoties mūsdienu daudzveidību šiem kancelejas, ir iespējams iegūt vienkāršiem zīmuļi, krāsas, vaska, sekls zīmēšanas, no kurām katrai ir savas īpatnības. Bolding koka zīmuļi, jūs varat saņemt daudz skaistu mikroshēmas ar robežu dažādās krāsās, pēc ēvelēšanas vasku produktu, iegūst noteiktu summu krāsainu skaidiņām. Visi šie atkritumus var izmantot atkārtoti, radot pastkartes un amatniecību.

No precīzu zīmuļi, tas ir diezgan vienkārši izveidot pastkarti jebkuram svētki, par kuru jums ir nepieciešams, lai būtu:

 • Papīra vai kartona lapa par produktu Pamati+

 • Daži skaits krāsainie zīmuļi+

 • asināmais+

 • PVA līme+

 • Vienkārša zīmulis, pildspalva vai marķieri, lai paraksts pastkarti.

Bērniem, darbs ar mikroshēmām no zīmuļiem būs diezgan neparasta, bet ļoti interesants. Ir svarīgi, lai parādītu pareizi, ko darīt, izskaidrojot rīkojumu izveidot pastkarti:

 1. Sagatavot pamatu+

 2. Izlemiet, ka tas tiks parādīts uz priekšējā pusē pastkarti+

 3. novietojiet objektu atrašanās vietu, pamatojoties uz+

 4. Vienkāršs zīmulis izdarīt kontūru nākotnes produkta+

 5. Uzņemiet vēlamo izmēru un krāsas skuvumus, lai pielāgotos konkrētos modeļos+

 6. Piesakies PVA līmi mazā gabala pastkartes un viegli sadalās mikroshēmas par to+

 7. Kā jūs izžūt, papildiniet pastkarti ar jauniem elementiem.

Lasīt arī  Crafts no folija

Tiklīdz pastkarte ir gatava, tas ir nepieciešams, lai kaut ko smags uz tā, ļaujiet saķerei varēs labi nožūt. Kad aplikācija ir gatava, jūs varat atvērt pastkarti un rakstīt vēlmes konkrētam notikumam.

Ar šo metodi, jūs varat veikt pastkartes no:

 • Ziemassvētku eglīte+

 • Ziedi+

 • Dzīvnieki+

 • kukaiņi+

 • Dāmas skaistās tērpos+

 • Oriģinālas radošas idejas.

Papildus parastajiem zīmuļiem, jūs varat strādāt ar vaska produktiem, neradot mazāk iespaidīgu pastkartes, bet citā tehnoloģijā.

Lai veiktu šo produktu, jums nepieciešams:

 • Sagatavo pastkartes pamatu+

 • nākt klajā ar objektu, izdariet to ārā+

 • Auksti zīmuļi, sasmalciniet iegūtos mikroshēmas pulverī, izplatot krāsās+

 • Uzklājiet PVA līmi mazā zemes gabalā, izvietojiet kaudzes čipu ar vaska zīmuli.

Pastkarte izskatīsies interesanti un spilgti, ja zīmējums ir izveidojis ar dažādām krāsām, kam ir draugs pie drauga.

Šajā metodē jūs varat attēlot dzīvniekus, ziedus un sejas, radoši tuvojas procesam.

Interesanti rotājumi

Katram bērnam ir liels skaits zīmuļi, no kuriem daži ir praktiski jauni, citi gandrīz pilnībā uzrakstīja. Lai neizmettu šo kancelejas vecos paliekas, jūs varat nākt klajā ar interesantu amatniecību ar to izmantošanu. Pencils celtniecības rotājumu process prasa pieaugušo palīdzību, bet kopīgs darbs pie šādiem kuģiem radīs tikai patīkamas emocijas.

Pateicoties Koka zīmuļu paliekām, jūs varat izveidot oriģinālu rokassprādzi uz rokas vai kājas, kā arī apturēšanu un auskarus. Šādi piederumi būs tieši atšķirīgi no visiem, kas var atrast veikalā. Radot amatu ar savām rokām, tas ir interesanti, jautri un ar labu pavadīt laiku.

Lai veiktu aproce no zīmuļi, jums ir nepieciešams:

 1. Sagatavot paliekas krāsu zīmuļi, biezu pavedienu vai smalku gumija+

 2. Atrast figūrzāģi vai electrolovka, un samazināt to kancelejas uz gabaliem vienāda platuma+

 3. Ar palīdzību urbi vai citu draudzeni, noņemiet griffel, padarot to caurumu, kur pavediens vai gumija darīs+

 4. Kad visas detaļas ir gatavs, jums ir nepieciešams valkāt vienu koka lodītes, salabot, tad dod iespēju bērnam censties visus daudzkrāsains elementi+

 5. Kad lielums rokassprādzi kļūst piemērots, jums ir nepieciešams, lai veicinātu, nostiprinot pirmo krelles un pievienojiet sākumu un beigas produkta.

Lasīt arī  Dažādas atsperu amatniecība

Pateicoties vienkāršas manipulācijas ar paliekas zīmuļi, varat veikt sākotnējo, gaišs un dabas aproce ar bērnu.

Lai aproce ir ne tikai rotājums bērnu, jūs varat pievienot to un citiem piederumiem. Lai izveidotu suspensiju jums nepieciešams:

 • Sagatavot vairākas mazas zīmuļi, pavedienu vai gumija, veidgabali stiprinājumu piekares detaļas+

 • aptaukoties zīmuļi tāpēc, ka tās garums ir tāds pats, vai arī samazināt lieko garumu mehānismā un pielīmēt malām+

 • Ar urbi un tievu urbi urbt urbt produktu, izmantojot+

 • Kad visi elementi ir gatavi, tie ir vērsta uz pavedienu vai gumija, aksesuāri ar stiprinājumiem tiek likts uz malām – un apturēšana ir gatava.

Tas ir ieteicams lietot krāsains zīmuļi, un tonis ir signāls, ka tie tika izmantoti, veidojot aproce tā, ka gatavu piederumi izskatījās komplektu.

Lai izveidotu pilnu attēlu, jūs joprojām varat veikt auskarus. Par to izgatavošanas tehnoloģija būs tāda pati kā aproci vai apturēšanu. Zīmuļi ir vai nu sagriež mazos daļām, kas ir izņemti ar vidū vai urbt cauri, lai ieslēgtu stiprinājumi.

šāda rotaslietas izveide nav nepieciešams daudz laika, bet dos daudz patīkamu emociju un šajā procesā darbu, un arī zeķes jaunu aksesuāru laikā.

Ko vēl jūs varat darīt?

Amatniecība no zīmuļi, var būt visvairāk dažādi, lai tos varētu sakrita ar dienu no skolotāja, uz jauno gadu, līdz dienai dzimšanas, izmantojot dažādas veidnes un idejas. Pastkartes un aplikācijas no krāsainie zīmuļi attīstīt iztēli, Mazā motorai, telpisko domāšanu. Viņiem ir labvēlīga ietekme uz psihi, ļaujot bērnam ar savām rokām izdarīt kaut ko unikālu, skaistu un patīkamu sev un citiem.

No mikroshēmas vienkāršas un vaska zīmuļiem var veikt:

 • pilna gleznas+

Lasīt arī  Amatniecība uz tēmas un Chipollino

 • Skaisti rotājumi+

 • Vāzes ziediem+

 • Statīvs kancelejas+

 • Decor par foto rāmis+

 • Dekoratīvie konstrukcija un vēl daudz vairāk.

No vecās zīmuļiem var izveidot kaut ko noderīgu, kas priecēs acis un kalpot ne vienu gadu. Pareizi izvēloties aplikācijas vai amatniecības, jūs varat mācīt bērnam, lai radītu kaut ko jaunu un skaistu no tā, ko viņš izmanto, lai apsvērt atkritumus.

Noderīgi un interesanti nodarbības ar skatoties meistarklases, pētot citu cilvēku darbu, ļaus bērnam kļūt attīstīta, izglītoti un radoši gudriem.

Ideja dāvana foto rāmji no zīmuļiem, ar savām rokām zem videoklipa.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: