13 vannas istabas spoguļi

Mūsu vannas istabas spoguļu modes mode nemainās tik bieži, un jūs neatradīsiet lielu dažādību. Jo interesantāk ir redzēt interesantu vai neparastu modeli fotoattēlu klāstā.

Vannas istabas spogulis atšķiras no parastajiem vannas istabas spoguļiem ar īpašu pārklājumu, kas paredzēts mitrām telpām. Tā ir laka, kas novērš atstarojošā pārklājuma oksidēšanos mitruma ietekmē. Šādus modeļus bieži piedāvā vannas istabas mēbeļu ražotāji. Vienkārša parastā spoguļa novietošana vannas istabā var izraisīt amalgamas "nokļūšanu" laika gaitā un jūs saņemat traipus.

Papildus vispārējam mitrumam bīstamību spogulim rada arī kaļķakmens, kas neizbēgami veidojas uz virsmas, ja vannasistabas spogulis ir pārāk tuvu izlietnei vai dušai. Ne daudzi cilvēki zina, ka vannas istabas mēbeļu ražotāji piedāvā arī īpašus mazgāšanas līdzekļus stikla nogulšņu noņemšanai.

Lasīt arī  Kā top grafiti?
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: