Gan putniem, gan zivīm

Jūs vēlaties akvāriju un būru ar kanārijputniņiem? Dabas mīļotājiem Constance Guisse ir radījusi akvārija būri ar neparastu dizainu.

Attēlā: Duplex akvārija būris no Specimen Editions.

Zīmola oficiālajā tīmekļa vietnē autore Constance Guisset ( Constance Guisset ) stāsta romantisku stāstu, kurā iemīlējusies zivs un putns nekad nevarētu satikties. Tāpēc dizainers ir izveidojis modeli, kas "saskaņo" pretējos elementus. Pateicoties akvārija centrā esošajam dobumam, putnu būris var atrasties vienā līmenī ar zivīm akvārijā.

Jaunā franču zīmola Specimen Editions jaunums saucas Duplex- kas ir "dubultā". Sākotnējais dizains ir augsts putnu būris ar akvāriju. Un akvārijam ir neparastas formas dibens. Pateicoties šim dizainam, ziņkārīgais kanārijputniņš var vērot, kas notiek zivs dzīvē.

2007. gada prototipā pleds bija izgatavots no koka, bet 2010. gadā tika nolemts izmantot metālu.

Specimen Editions akvārija būris Duplex ir ierobežots 8 eksemplāru izdevums.

Lasīt arī  Tējas un kafijas pāri
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Comments: 1
  1. Valters

    nepieciešams mitrs un vesels vides telpas, lai izdzīvotu un dzīvotu izdevīgi. Vai Tu iegūsti šo vidi?

    Atbildēt
Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: