Cik maksā labs paklājs un kāpēc tas maksā tik daudz

Labs paklājs ir tieši tik vērts, cik par to varat samaksāt. Jebkurā cenu grupā varat izvēlēties piemērotu piedāvājumu, ja zināt cenu ietekmējošos faktorus.

Ar rokām vai ar mašīnu sietie mezgli? Viena no kļūdām, nosakot paklāja cenu ir tāda veida darbs. Ar rokām mezgloti paklāji – Dārgi, mašīna mezgloti – lēti. Mūsdienās slavenu zīmolu vai dizaineru ar rokām austu paklāju cenas var būt desmitiem reižu augstākas nekā ar rokām darinātu paklāju cenas. Tāpēc mēs koncentrējamies uz citiem faktoriem.

Materiāli

Attēlā: Nātru ar rokām austs Nātru paklājs no Nanimarquina rūpnīcas. Dizainere ir Nani Marquina ( Nani Marquina ).

Ja dabiski. Ekonomisks risinājums no dabīgiem materiāliem – kokvilna un sizals. Kokvilna ir mitra un nepraktiska, savukārt sizals ir spēcīgs un lēts. Augstākas cenas materiāli – Zīds un vilna. Vilnas grīdas paklāja cena ir atkarīga no dzīvnieka veida. Kazas spalvas paklāji ir vislētākie, kamieļu spalvas ir dārgākas. Iedziļinoties aitas vilnas sīkumos, cena ir atkarīga no aitas veida un vecuma. Smalkas vilnas aitas paklājs būs daudz dārgāks nekā paklājs, kas izgatavots no vilnas maisījuma. Jaunie vilnas paklāji ( 8-12 mēnešus veci ) ir dārgāki nekā pieaugušo vilnas paklāji, jo to rupjums ir nelīdzens.

Ja sintētiskā. No sintētiskiem materiāliem izgatavoti paklāji un grīdas segumi ir salīdzinoši lēti. Taču tie arī nav ilgi kalpojoši: paturiet to prātā, ja meklējat grīdas paklāju par saprātīgu cenu. Polipropilēns ātri nolietojas un ir pakļauts degšanas riskam. Poliamīds jeb neilons ir mazāk izturīgs pret nodilumu un krāsas izbalēšanu nekā polipropilēns. Poliesters ir vidējas kvalitātes, ar laiku tas sabrūk un izskalojas, tāpat kā poliakrils un akrils.

Lasīt arī  Ar robainām malām ar savām rokām

Kuru izvēlēties?? Pirms iegādājaties dabisku vai sintētisku paklāju, padomājiet, kur un kādam nolūkam vēlaties to izmantot? Telpām ar lielu kustību ( priekšnams, virtuve ) un ar lielāku mitrumu ( vannas istaba, vannas istaba ) labāk izvēlēties sintētiskos materiālus. Dabas materiāliem joprojām priekšroka tiek dota dzīvojamās telpās, guļamistabās un bērnu istabās.

Pāļu garums un blīvums

Jo lielāks, jo dārgāks. Garāks kaudze – jo augstākas paklāja izmaksas.Atšķirība var būt milzīga ( no 6 līdz 50 mm un lielāka ). Protams, svarīgs ir ne tikai formālais "milimetrs", bet arī kaudzes izskatu.

Kaudzes var būt ne tikai tradicionālas formas, bet arī, piemēram, atgādināt rudens rudeni vai zālienu.

Attēlā: Verdes paklājs no Nanimarquina.

Augstāks pāļu blīvums ( salikts parametrs, ko nosaka mezglu skaits kvadrātmetrā un pāļu svars kvadrātmetrā )- Produkts ir izturīgāks, un raksts ir skaidrāks. līdz minimumam tiek samazināts aizķeršanās risks, piemēram, no mēbelēm.Pāļu blīvums svārstās no 150 000 pāļu punktu uz kvadrātmetru.. Līdz 2 000 000 punktu; izstrādājumi, kuru vērtība ir zemāka par 300 000 punktu, jo īpaši, ja pīrāgs ir adīts ar mašīnu, tiek uzskatīti par lētiem un īslaicīgiem.

Paklāja forma un izmērs

Apļi ir dārgāki. Kvadrātveida kaudzes grīdas paklāji ir lētāki nekā ovālie grīdas paklāji, jo to izgatavošana aizņem mazāk laika. Un roku aušanas procesā, veidojot apaļu paklāju.. tas ir arī īpašs darba veids. Visdārgākais ir paklājs ar ziedu, dzīvnieku vai citu neparastu formu. Protams, jo lielāks ir platības paklājs, jo augstāka ir tā cena.

Izcelsmes valsts

Atkarībā no tā, kur tas tiek pārdots. Ja ceļojat uz Irānu, lai personīgi iegādātos produktu vietējā darbnīcā, jums pašiem būs jāsedz ceļa izdevumi Paklāja cena var būt vairākas reizes zemāka. Ja jūs apstājaties kādā modernā pilsētas centra boutique un izvēlaties no Irānas paklāju ražotāju klāsta.

Lasīt arī  Stīgu aizkari

Jūs varat iegādāties lētus Eiropas mašīnizstrādātos paklājus specializētajos salonos pārdošanā ( piemēram, mainīgajās ekspozīcijās ). Vai arī apmeklējiet paklāju ražotāju stendu izstādes pēdējā dienā Daudzi uzņēmumi nepieņem atpakaļ savus jaunumus, bet pārdod tos klientiem ar ievērojamu atlaidi.

Paklāja atrašana

Damaskas laima paklājs, ko Cucumbers Calligaris Dalia Paklājs 106071007570 no BoConcept fusion kolekcijas
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: