Stikla burbuļi

Trīsdimensiju herbārijs ar IVV vāzēm un sfērām. Maison&Objet 2013. gada rudens priekšskatījums.

IVV ( Industria Vetraria Valdarnese )- Itālijas stikla manufaktūra. Pirms vairāk nekā 60 gadiem Toskānā dibinātais uzņēmums specializējas aksesuāru un pūstā stikla izstrādājumu ražošanā. Arī jaunā Oasi kolekcija ir veidota no tā. Tās ir vāzes – rotaļlietas, puzles, konstruktori. Viņi parastu ziedu pušķi pārvērš par mākslas objektu. Modeļi ir arī gudri paši par sevi.

Katrai vāzei ir caurspīdīgas lodes forma. Papildināts ar krāsaina stikla ielaidumu. Abus var izmantot atsevišķi vai kopā. Ziedu, nieciņu vai divstāvu dekoratīvo kompozīciju. Alternatīvi var salikt vairākas vāzes vienu virs otras. Zīmols prezentēs šo jaunumu izstādē Maison&Objet septembrī 2013 Parīzē.

Lasīt arī  Skulptūras un statuetes
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: