Par ko jādomā, izvēloties puķu podu?

Šodien ražotāji mums piedāvā plašu trauku klāstu. Papildus materiālu, formu un krāsu daudzveidībai šķīvjiem un bļodām ir arī dažādi mērķi. Apskatīsim galvenos punktus, izvēloties traukus.

Mēdz teikt, ka "saplēstie stikla trauki nes veiksmi", Bet ko darīt, ja esat nejauši sašķēlis vismaz vienu priekšmetu no antīkā ģimenes komplekta??

Zaudējumu aizstāšana būs ļoti problemātiska. Šī modeļa tirdzniecība, iespējams, jau ir pārtraukta. Tikai lielie ražotāji var atļauties gadu desmitiem ražot vienu un to pašu kolekciju un izgatavot atsevišķus priekšmetus pēc pasūtījuma.

Komplekta saturs

Standarta komplektos bieži vien ir tāds sastāvs, kurā priekšmetu skaits ir dalāms ar seši: seši tējas pāri, seši šķīvji utt. . Taisnība, ka tasītes un apakštasītes var pārdot arī atsevišķi kā daļu no kafijas vai tējas servīzes. Labāk ir iegādāties komplektu, kurā ir tikai nepieciešamās preces. Kāpēc pārmaksāt par nevajadzīgiem traukiem, kurus vēlāk neizmantosiet??

Dažādu trauku saskaņošana vienmēr ir spēle, Papildus pašam katlam komplektā ir iekļauts arī viss nepieciešamais

Dažādu trauku kombinēšana vienmēr ir spēle, Un, izņemot pašus traukus, tajā ir viss nepieciešamais

iegādājoties jaunus traukus, mēģiniet ņemt vērā "veco" trauku stilu, Ja plānojat papildināt komplektu ar. Vai arī izvēlēties pilnu komplektu ar visiem nepieciešamajiem elementiem. Pērkot pārliecinieties, ka pārbaudiet katru preci atsevišķi. Plākšņu malām jābūt līdzenām, rakstam jābūt vienādam un nedrīkst būt plaisu. Pagrieziet šķīvi otrādi: malām jābūt vienā līmenī ar galda virsmu. Stikla traukiem un porcelānam, viegli pieskaroties, jāizdod melodiska skaņa.

Trauki var būt universāli vai specializēti – specializēti konkrētai virtuvei.

Galda piederumu izvēle lielā mērā ir atkarīga no tā, kam tie paredzēti. Ņemiet vērā sevi un savu ģimeni: ja jums ir izteikta tradicionālā gaume, izvēlieties klasisku vakariņu servīzi. Ja esat jauns, aktīvs un mūsdienīgs dizaina pārstāvis, droši iegādājieties neparastas formas. Pasniedzot galdu, neaizmirstiet par krāsainiem akcentiem. Ja esat romantisks un vēlaties mājās radīt jautru atmosfēru – stikla plāksnes ar košiem krāsainiem ornamentiem ir pareizā izvēle. Etnomīļiem iesaku keramiku ar spilgtiem, neparastiem ornamentiem.

Tas, kam to vēlaties iegādāties, lielā mērā ir atkarīgs no tā, kam to vēlaties. Pievērsiet uzmanību sev un saviem mīļajiem: ja jums ir tradicionāla gaume, izvēlieties klasisku vakariņu servīzi. Ja esat jauns, aktīvs un jums patīk modernas dizaina tendences – droši iegādājieties neparastas formas traukus. Pasniedzot galdu, neaizmirstiet par spilgtiem akcentiem. Ja esat romantisks un vēlaties radīt dzīvespriecīgu atmosfēru mājās – stikla šķīvji ar košiem krāsainiem rotājumiem ir īstā izvēle. Etnisko priekšmetu cienītājiem iesaku keramiku ar spilgtu un neparastu ornamentu.

Paslēpt

Cena/nosaukums

Mēs izvēlamies slavenus un atzītus zīmolus. Tās ir pieejamas visās cenu kategorijās. Piemēram, stikla izstrādājumi ir Luminarc; Tupperwar- Plašs skapīšu klāsts, kas izgatavoti no drošas plastmasas. Ja vēlaties izsmalcinātību, noteikti iecienīsiet Villeroy&plates Boch un Bauscher. Jums nav nepieciešams iegādāties dārgu komplektu vienā reizē. Traukus var komplektēt soli pa solim, pa vienam gabalam vai vairākiem gabaliem uzreiz un izvēlēties tos atbilstoši savai gaumei.

Lasīt arī  Viegli izvietot fotoattēlus!

Mūsdienās šķīvjiem, apakštasītēm un dzeršanas traukiem var būt dažādi rotājumi un materiāli, ja vien rotājumi, krāsas un formas ir savstarpēji saskaņotas.

Trauki mikroviļņu krāsnij var būt stikla, plastmasas un keramikas. Metāla šķīvji un trauki ar "zelta" vai "sudraba" apdari ir kontrindicēti. Visvienkāršāk ir izmantot stikla vai porcelāna šķīvjus; tie ir plakani, ar lielu diametru, un to malas vienmēr paliek vēsas.

Attēlā: Christofle pusdienu šķīvis.

Trauku dekorēšana

Galda trauku dekorus tradicionāli iedala paaugstinātos un plakanos. Reljefu rotājumu var atrast uz metāla un porcelāna, kā arī plakani uz jebkura trauka apgleznošanas veidā. Pēdējais veids ir lēts un tāpēc ļoti populārs. Produkta izskats un cena nosaka apdares metodi, attēla sarežģītību utt..

Uz angļu traukiem biežāk redzēsiet ainavu, medību ainu vai dzīvnieku attēlus. Vācu porcelāna šķīvjiem parasti ir krāšņa forma, bagātīgs, ziedu ornaments. Vācijas ražotāji piedāvā arī modernus traukus vienkrāsainos vai minimālisma dizainā. Franču porcelāna šķīvji ( galvenokārt no Limoges porcelāna )- ir košas, piesātinātas krāsas un neuzkrītoši ziedu raksti. Japānā priekšroka tiek dota keramikas šķīvjiem un lakotiem koka traukiem.

Krāsa

Veiksmīgākās trauku krāsas White. Tas ir neitrāls, un jebkurš ēdiens izskatās labi uz tā fona. Turklāt baltie trauki labi sader ar jebkuru galdautu vai interjeru. Psihologi apgalvo, ka krāsa spēcīgi ietekmē apetīti, piemēram, dzeltenā krāsa pastiprina apetīti, bet zilā, gluži pretēji, to samazina.

Balts ir visdaudzpusīgākais no visiem – tas sader ar jebkura stila galdautu.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: