Karaļu greznība

Lorenso Kastiljo jaunā kolekcija Gastón y Daniela.

Gastón y Daniela- Viens no vadošajiem tekstilizstrādājumu kolekciju izdevējiem ar senu vēsturi. Jauno līniju uzņēmumam izstrādāja spāņu dekorators Lorenso Kastiljo ( Lorenso Kastiljo ). Gastón y Daniela krāsainajā un eklektiskajā stilā viņš ir ieviesis praktiskuma pieskārienu. Tā radās Lorenso Kastiljo pamata vienkrāsainie tekstilizstrādājumi, kas vienmēr bija vajadzīgi, bet grūti atrodami. Tas ir atšķaidīts ar izcirtņiem ar spilgtiem rotājumiem. Svītras, ziedi, līkloču raksti un ģeometriskie motīvi tradicionālajās Gastón y Daniela krāsās, kā arī jaunas krāsas, kas izstrādātas speciāli kolekcijai.

Lasīt arī  16 vāzes augļiem
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: