Četri gultas pārklāju pircēja padomi

Gultas pārklājs: pilnīgs dekoratīvs elements. Gultas pārklājs savā veidā akcentē interjeru un ļauj vizuāli manipulēt ar telpu.

Apsveriet lielumu

gultas. Izmērīsim gultas pārklāju, pirms to iegādājaties. Pie iegūtajiem izmēriem pieskaitiet 20-25 cm, un tad gultas pārklājs vienmērīgi un glīti pārklās matraci. Un, ja gultas pamatne ir jānosedz, šuves pielaide ir lielāka. Piemēram, ja gultas izmēri ir 200 x 160 cm, minimālais gultas pārklāja izmērs ir 220 x 180 cm, bet optimālais izmērs ir 240 x 200 cm.

…Un telpas. Gultas pārklājs plašā telpā var būt gan krāsains, gan raibs, īpaši, ja pati gulta ir kompakta. Nelielā telpā vēlaties vienkāršu, pasteļkrāsas gultas pārklāju, citādi tā var izskatīties pārāk ietilpīga.

Materiāla izvēle

Sintētiskais. Šie gultas pārklāji ir lēti, nepretenciozi un izturīgi Taču tos var izmantot tikai paredzētajam mērķim, proti, gultas pārklājumam. Nav piemērotas kā sega: tās neelpo un rada statisko elektrību.

Viskoze vai jaukts audums ( plus kokvilna vai zīds ). Šie pārklāji ir nedaudz dārgāki, taču tie ir veselīgāki: tie caurlaiž gaisu un aizvada mitrumu.

Dabas materiāli. Tas ir labākais, ko viņi līdz šim ir izdomājuši. Videi draudzīgums, skaistums un katra materiāla īpašais raksturs. Zīdam tas ir neparasts gludums, viegls spīdums, kokvilnai – Mīksts, maigs un higiēnisks.

Izvēlieties "modeli"

Pildīšana. Gultas pārklāja auduma izmaksas atšķiras ne tikai atkarībā no auduma veida, kvalitātes un izmēra, bet arī no pildījuma materiāla, kas piešķir gultas pārklājam kuplumu. Visizplatītākais gultas pārklāja veids ir sintētiskais polsterējums. Pieejami 100, 200 un 300 g/m2. Viens metrs, un jo pūkaināka ir gultas pārklājs, jo blīvāks ( un tāpēc dārgāks ) sintētiskais materiāls ir nepieciešams.

Izklājums. Dodiet priekšroku dabīgiem audumiem, vismaz jauktiem audumiem iepriekš minēto iemeslu dēļ: sintētika "brauc" virs gultas, izstaro statisko elektrību un ir hermētisks.

Apdare. Visbiežāk sastopamie ir RUFFLES. Klasisks, jā. Taču gultas pārklāja izgatavošana palielina šūšanas procesa sarežģītību un līdz ar to arī laiku un izmaksas.

Gultas pārklājs veido daudz "stila" gultas un telpas izskats. Nomainiet gultas pārklāju, un jūsu guļamistaba būs pārvērtusies.

Lasīt arī  Izliektie spoguļi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: