Dažāda izmēra fotoattēlu kolāžu salikšana kopā

Mēbeles un iekārtojums diktē noteikumus kolāžas veidošanai no fotogrāfijām. Mēs piedāvājam vairākas harmoniskas izvietojuma shēmas: virs dīvāna, virs galda, virs kamīna, virs kāpnēm.

Virs dīvāna

Augsts, simetrisks. Ir teikts, ka optimālais attēlu augstums Tā sauktais "muzeja stils", 152 cm no grīdas. Ja veidojat kolāžu no fotogrāfijām, kompozīcijas vidū novietojiet vienu vai vairākas lielas fotogrāfijas. Virs dīvāna vai gultas iespēja pakārt rāmjus nedaudz augstāk: mīkstās mēbeles rada papildu horizontalitāti un nedaudz maina sienas proporcijas. Visai kolāžai vertikāls izkārtojums vislabāk derētu telpā ar augstiem griestiem.

Dīvāns parasti atrodas dzīvojamā istabā, un ir labāk izvēlēties lielformāta fotogrāfijas dzīvojamai istabai. Dīvāns Objekts pats par sevi ir simetrisks un bieži novietots sienas vidū, tāpēc visi fotoattēlu izvietojumi virs dīvāna ir simetriski.

Virs ēdamgalda

Sēdēšanas līmenī. Šajā gadījumā fotogrāfiju kolāžu var, gluži pretēji, novietot mazliet zemāk par normu, jo tās būs redzamas cilvēkiem, kas sēž pie galda lai viņi varētu ērti aplūkot attēlus. Ir labi, ja sienas laukums, ko aizņem fotogrāfijas, nepārsniedz galda platību vai tikai nedaudz pārsniedz to. Tas palīdzētu "savākt" Ēdamgalds būtu izkārtots kompozīcijā. Tas ir tā vērts, jo ap to pulcējas visa ģimene.

Virs kamīna

Tas nav jānovieto. Attēlu izvietošana virs kamīna visos aspektos izdevīga iespēja. Pirmkārt, rāmi var novietot uz kamīna apmales, tas novērsīs nepieciešamību urbt caurumu sienā un izgudrot piemērotu stiprinājumu. Otrkārt, ja nolemjat fotogrāfijas piekārt, tās var "atbalstīt", Atbilstošu piederumu novietošana plauktā. Ja fotogrāfijas ir no dabas, tās var papildināt ar ziediem vai zariem, vāzi vai svečturi ar augu motīvu rezultāts būtu vienota kompozīcija. Kamīns parasti ir daļa no klasiska vai senatnīga interjera. Šajos stilos galvenais ir simetrija, tāpēc pārliecinieties, ka fotogrāfijas ir izvietotas simetriski.

Lasīt arī  Viegli izvietot fotoattēlus!

Virs kāpnēm

«soļi". Šajā gadījumā nav ieteicams izvietot fotoattēlu kolāžu saskaņā ar tradicionālo kvadrāta vai taisnstūra formu šķiet, ka rāmji karājas nevienmērīgi. Attēlu rāmji izkārtoti augšup un lejup ne tikai atvieglo to izskatu, bet arī palīdz akcentēt tik interesantu un svarīgu interjera daļu kā kāpnes.

Kāpnes diktē savus noteikumus. Rotaļājieties ar to, bet neaizmirstiet principus, bez kuriem kompozīcija izskatītos haotiski. Mums ir arī noteikumi: atstarpes starp rāmjiem ir vienādas, attēli kolāžas iekšpusē ir horizontāli un vertikāli saskaņoti ar centrālo rāmi Visas kompozīcijas centrālais punkts.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: