15 interjeri ar paklāju

Modernākie dizaineri aktīvi izmanto paklāja dekoratīvās un funkcionālās iespējas, radoši apvienojot senās tradīcijas un mūsdienīgus risinājumus vienā interjerā.

Paklājs- Nomadisks izgudrojums. Tā pasargāja viņus no sliktiem laikapstākļiem un nevēlamiem skatieniem, kalpoja kā durvis uz telti un grīda uz klajas zemes zem telts. Pēc krāsu bagātības, raksta sarežģītības un darba smalkuma spriežot par paklāja īpašnieka sociālo statusu. Paklāju meistari vienmēr ir bijuši īsti mākslinieki, un viņu darbi Mākslinieciskie darbi. Pateicoties tā izteiksmīgajai dekoratīvajai funkcijai, paklājs ir kļuvis par mūsu moderno, aizsargāto mājokļu pastāvīgu sastāvdaļu. Dizaineri to izmanto gan kā akcentu, gan kā konceptuālu elementu. Kā redzams fotoattēlā ar paklāju, to var izmantot, lai diferencētu funkcionālās zonas, radītu vispārēju noskaņu telpā ( rotaļīgs bērnistabā, radošs kabinetā, svētku viesistabā, relaksējošs guļamistabā ) piešķirt integritāti un pabeigtību interjera attēlam.

Materiālu un faktūru, izmēru un rakstu daudzveidība ļauj drosmīgi eksperimentēt, radot paklāju interjeru, kas atspoguļo "marquee" īpašnieka sociālo statusu un pastāstīt par savu gaumi. Paklājs mūsdienīgā interjerā izskatās moderns, piemērots, funkcionāls…

Varbūt kāda no jūsu mājas istabām ir nepilnīga? Pārbaudiet mūsu paklāju foto ceļvedi Tas palīdzēs jums atrast savu paklāju unikāla iespēja.

Lasīt arī  Ne vāze pušķim. Kādēļ??
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: