25 trauku komplekti

Lai vakariņas būtu patiesi neaizmirstamas, nepietiek tikai ar labu ēdienu – galdam jābūt klātam ar skaistiem traukiem.

Galda dekorēšana

Liela nozīme mūsu dzīvē ir skaistam galdam. Skaistam galdam ir svarīgi arī skaisti trauki. Tas kļūst par svētku galda rotājumu. Un darba dienās to būs prieks aplūkot uz spoguļstikla plauktiem bufetē vai stikla vitrīnā viesistabā.

Mūsu galda piederumu fotogalerijā ir izsmalcinātas augļu bļodas, oriģināli servīzes trauki, kristāla kausi un zeltītas, sudrabotas apdares kausi. Jūs atradīsiet arī ikdienā lietojamus galda piederumus – oriģinālu formu un krāsu šķīvji, bļodas un apakštasītes.

Virtuves piederumi, piemēram, paplātes, piparu un sāls dzirnaviņas, kā arī praktiski nerūsējošā tērauda naži, karotes un dakšiņas noteikti noderēs. Ja tie ir ne tikai praktiski, bet arī skaisti, tas radīs labu iespaidu uz galda.

Dekoratīvs tējas vai kafijas servīze, kas izgatavota no smalkā porcelāna, parastu tējas ballīti pārvērtīs par eklektisku pasākumu. Pasniedziet alkoholiskos dzērienus skaistā kristāla dekanterī kopā ar šāvienu glāzēm, bet viskijam iegādājieties neparastas pūstas stikla glāzes ar formu, kas ļauj maksimāli atklāt dzērienu.

Lasīt arī  Japāņu paneļu aizkari
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: