Ideāls guļamistabas aizkari

Kā izvēlēties ideālus aizkarus guļamistabai? Aizsargā no saules un ielas trokšņa, vienlīdz labi izskatās gan saules gaismā, gan mākslīgajā apgaismojumā un atveras pēc pirmās trauksmes.

Kādi audumi ir modē?? Modē ir vintage stils ar novecojušu efektu. Mēs izmantojam tradicionālās tehnoloģijas, bet cenšamies tās papildināt ar modernām jaunām tehnoloģijām. Tagad mēs spēlējamies ar 3D efektiem, caurspīdīgumu un necaurspīdīgumu. Visspilgtākais piemērs ir tad, kad uz caurspīdīgas pamatnes ir uzklāts diezgan smags dizains. Modē ir ļoti maigas, dabiskas krāsas, kas ir tuvas lina krāsai, dažādos toņos. Un baložu krāsas – pelēka, zilgana, bāla.Skatiet video versiju

Kādi audumi šobrīd ir modē?? Modē ir vintage stils ar novecojušu efektu. Mēs izmantojam tradicionālos paņēmienus, bet cenšamies tos papildināt ar jauniem, mūsdienīgiem paņēmieniem. Tagad varam spēlēties ar 3D efektiem, caurspīdīgumu un blīvumu. Piemēram, ja uz caurspīdīgas pamatnes ir diezgan smags dizains. Modernas ir ļoti maigas, dabīgas krāsas, kas līdzinās lina krāsai dažādos toņos. Un baložu krāsas – pelēka, zilgana, bāla.Skatīties video versiju Paslēpt

Materiāls ir

Saules aizsardzība. Biezi guļamistabas aizkari būtu piemēroti saulainā vietā. Tās pasargās mūs no atspīdumiem un slāpēs ielas troksni. Bet, lai telpā nebūtu nepārtraukta krēsla, labāk aizkarus papildiniet ar gaišiem aizkariem guļamistabai, piemēram, tilla aizkariem. Dabiski audumi ir piemērotāki alerģiskiem cilvēkiem Zīds, kokvilna vai lins. Taču šādi audumi ātri izdeg tiešos saules staros, tāpēc tie ir jāaizsedz. Kā alternatīva Aizkari ir impregnēti ar īpašiem audumiem, kas nelaiž UV starus un neizdeg. Sintētika – Vēl praktiskāk ir tas, ka mazgāšanas laikā tie nesamazinās un saglabā savu krāsu vēl ilgi pēc uzstādīšanas.

Lasīt arī  Nicolette Naumann par Ambiente 2016

Šodien jūs varat atrast videi draudzīgus, gatavus aizkarus jebkurai gaumei.

Krāsa

Palete. Guļamistabā: neitrālas krāsas aizkari maigos toņos. Jo gaišāki aizkari, jo mazāk gaismas tie absorbē. Lai novērstu to saplūšanu ar tapetēm, izvēlieties guļamistabai aizkarus, kas ir par dažiem toņiem gaišāki vai tumšāki nekā sienas. Gaiši aizkari vizuāli palielinās mazu telpu, tumšāki aizkari to padarīs lielāku padarīs lielāku telpu mazāku un mājīgāku.

Karstā telpā lieliski izskatīsies vēsie aizkari – un balodīšu krāsas zili, zili, pelēki. Pretēju efektu rada siltas krāsas saulains un terakota. Daudzkrāsaini aizkari izskatās ļoti harmoniski uz gludām sienām. Un otrādi: telpā ar rakstainām tapetēm jābūt vienkāršiem aizkariem.

Vienkrāsainas tapetes jāsaskaņo ar rakstainiem aizkariem. gaiši aizkari padara guļamistabu lielāku, tumši aizkari – mājīgāku.

Attēls. Aizkari guļamistabai ar horizontālām svītrām padarīs telpu plašāku un plašāku, ar vertikālām svītrām – vintage stils ar vintage efektu vizuāli palielināt griestu augstumu. Lieli rakstaini audumi ir piemēroti lielām telpām, taču arī mazā telpā rakstiem jābūt mazākiem.

Stils

Drapējums. Ir svarīgi ņemt vērā auduma blīvumu un biezumu. Drapērijām vislabāk ir izmantot vieglas, zema blīvuma drānas. Vispiemērotākais auduma veids ar krāsainiem rakstiem un faktūru ir vienkāršāka tipa aizkari.

Izvēlieties vienkrāsainus, vieglus audumus sarežģītām drapērijām.

Izklājums. Tas ne tikai aizsargā dabiskos audumus no izbalēšanas, bet arī piešķir aizkariem apjomu. Ieteicams vienlaicīgi iegādāties segu un oderes audumu, un tiem jābūt saderīgiem mazgāšanas ziņā.

Parasti kā oderi izmanto satīna, miliuma un aptumšojuma materiālu. Satīns ir ļoti praktisks. Milium ( piešūta sudraba pusē ) labi atstaro siltumu un nezaudē to ziemā; gluži pretēji, karstā vasaras dienā tas saglabā telpu vēsu. Un visbeidzot aptumšošanas odere tām piemīt tās pašas īpašības: tās saglabā siltumu, nelaiž gaismu un slāpē ielas troksni.

Lasīt arī  Oksana Javerbauma par logu dekorēšanas tendencēm

Dažreiz ir nepieciešams pievienot aizkarus ar oderi – tas aizsargā dabīga materiāla aizkaru audumu no izbalēšanas.

Vadības sistēma

Elektriskā piedziņa. Šīs vadības ērtums ir acīmredzams: motorizētu aizkaru izmantošana nozīmē, ka aizkari nav jāatver un jāaizver manuāli. To visu var veikt attālināti, izmantojot tālvadības pulti. Varat arī ieprogrammēt motorizētos aizkarus, kas nozīmē, ka tie atveras/aizveras automātiski jūsu izvēlētajā laikā piemēram, kad zvana modinātājs. Žalūzijas var vadīt arī ar gaismas sensoriem vai klimata kontroli.

Elektrisko aizkaru īpašnieki var aizklāt vai izklāt aizkarus, izmantojot tālvadības pulti.Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: