Ar ko izrotāt dzīvojamo istabu?

Kad izrotāt dzīvojamās istabas sienas? Vislabāk to izdarīt netīro celtniecības darbu laikā. Lai gan to var izdarīt arī vēlāk… Taču katrā gadījumā iespējas būs atšķirīgas.

Ja plānojat izrotāt viesistabu ar gleznām, sienas ir vienkrāsainas.

Renovācijas sākumā

Interjera arhitektūras elementi. Par viesistabas dekoriem ir vērts sākt domāt, kamēr vēl būvējat vai remontējat māju. Kādas konstrukcijas var būvēt?

  • Viltus sienas. Šos interjera elementus izmanto, lai izveidotu seklas nišas. Šāda konstrukcija var būt nepieciešama, lai pakārt gleznu () viltus kaste, lai paslēptu gaismu; vai novietojot plazmas paneli ( iekšpusē paslēpt vadus ). Viltus sienas dažkārt ir aprīkotas ar plauktiem, un dažos gadījumos, ja dziļums to ļauj – Pilnīga uzglabāšanas sistēma vai pat kamīns.

Iebūvētās mēbeles palīdz organizēt tukšās sienas telpu. Labākais risinājums uzņemšanas telpai ir plaukti un iebūvētie plaukti.

  • Viltus kolonnas vai pilastri. Tie ir vertikāli izvirzījumi uz sienas. Šādas interjera detaļas ļauj vizuāli samazināt milzīgu telpu, sadalot to funkcionālās zonās.
  • Kamīns. Kamīna vai ķieģeļu kamīns celtniecības laikā var būt vienīgā apdare un jūsu dzīvojamās istabas iecienītākais elements.

Ne katrā dzīvoklī var ierīkot kamīnu, taču lielākajā daļā lauku māju šādu interjera elementu uzstādīšanai nav ierobežojumu.

  • Vitrāžas. Tos var ievietot ne tikai iekšdurvīs, bet arī bīdāmajās starpsienās. Varat arī uzstādīt viltotu logu rakstaina stikla kaste pie sienas ar iekšējo apgaismojumu.
  • Apmetums. Tas parasti rotā gan klasiskās dzīvojamās istabas sienas, gan griestus. Augšpusē ir rozete, no kuras "izaug" tapetes lustra un karnīzes sienu augšdaļā. Starp citu, ja jūs neesat rūpējies par interjera ģipša elementiem netīrajā renovācijas posmā.. Nav problēmu. Mūsdienās ir daudz apmetuma plastmasas analogu. Tos var viegli nokrāsot jebkurā krāsā, un tos ir viegli uzstādīt.
Lasīt arī  Venēcijas velte

Izmanto apmetuma elementus interjerā. Tas ir vienkāršs veids, kā klasiskajam viesistabas iekārtojumam piešķirt pāris gadu desmitu.

Renovācijas beigās

Apdare. Ja jums šķiet, ka dzīvojamā istaba ir pārāk blāva un garlaicīga, mēģiniet to atdzīvināt. Ir vairāki veidi, kā to izdarīt:

Papildiniet tapetes ar robežu ap griestu perimetru ( bieži šādi dekori ir iekļauti tapešu kolekcijās ).

Dekorējiet ar trafaretiem vai izmantojiet gatavas dekreta uzlīmes.

Tukšu sienu var nosegt ar foto tapetes. Izvēlieties gleznas ar daudzām sīkām detaļām, kuras laika gaitā jums nebūs apnicis skatīties.

Varat izvēlēties dažādas tēmas: grafiti, pilsētas skati vai panorāmas skati.

Jūsu sienas dekors? Mākslinieka grafiski zīmējumi, kas veidoti tieši uz ģipša, izskatās interesanti modernā interjerā ( teiksim, jūsu mīļākie dzejoļi vai citāti, kas veidoti brīvā rokrakstā ). Šāda mākslas-dekoratīvā tehnika labi sader ar saplūšanu, ekotehnoloģijām, nevainojami iekļaujas bēniņu telpās. Eiropā, īpaši Holandē, šī apdares metode tiek praktizēta jau ilgu laiku, bet šeit līdz šim nav ļoti izplatīta un izskatās svaigi un neparasti.

Jūsu sienas dekoru opcija? Interesanti mūsdienīgā interjerā izskatās mākslinieka veidota grafika tieši uz ģipša; antīki zīmējumi un burtu kompozīcijas ( teiksim, jūsu mīļākie dzejoļi vai citāti brīvā rokraksta veidā ). Šāda mākslinieciska un dekoratīva ierīce labi sader ar fusion stilu, ekotehnoloģiju, organiski iekļaujas bēniņu telpās. Eiropā, jo īpaši Holandē, šī metode apdares jau sen praktizē, bet mums vēl nav kopīgs un tiek uztverts kā svaigs un neparasts.

Paslēpt

Grafiti faniem ieteicams gleznot uz vienkrāsainas sienas. Šodien tirgū ir pieejamas lieliskas akrila krāsas visās spektra krāsās.

Gatavais interjers

Nekad nav par vēlu. Dzīvojamās istabas sienas var izrotāt jebkurā laikā: tūlīt pēc remonta vai gadu pēc tam. Arī mēbeles, kas jums reiz patika, laika gaitā kļūst garlaicīgas, un jūs vēlaties tās nomainīt pret jaunām.

Lasīt arī  Kā iekārtot ēdamistabu: 10 svaigas idejas

Gleznas un plakāti. Vienlaikus var būt vairāki no tiem blakus viens otram vai dažādos telpas galos. Attēlu izvietošana ir labāk piemērota vienkrāsainām sienām. Lieli audekli ir jānovieto leņķī virs acu līmeņa, bet mazi – tieši virs acu līmeņa acu augstumā, vertikāli.

Attēlu nišai ir nepieciešams apgaismojums – par to ir jārūpējas būvdarbu laikā.

Pastkaršu un attēlu kolekcijas. Ievietojam tos atbilstošos rāmjos vai matējumos un iekārtojam grupās. No fotogrāfijām var izveidot kolāžu vienā lielā rāmī .

Spogulis. Tas nav nepieciešams dzīvojamā istabā, bet kāpēc gan ne pakārt to? Padariet tā, lai gaisma, atstarojot, nonāktu tumšākajā stūrī. Un nav ieteicams novietot spoguli stingri pret logiem un durvīm.

Spogulis viesistabā – un kāpēc ne??!

Sienas plaukts. Tas ir piemērots citiem priekšmetiem dzīvojamā istabā: suvenīriem, kolekcijām utt. Suvenīriem un dažāda veida kolekcijām. Īpaši interesanti "eksponāti Varat arī izgaismot. Uzlieciet dažas grāmatas uz tā paša plaukta, lai viesi varētu tās pārlūkot jūsu prombūtnes laikā.

krūšturis un izgaismojums. Gaismekļi var kalpot vai nu kā dekoratīvs elements jūsu dzīvojamā istabā, vai arī palīdzēt to iekārtot Varat, piemēram, pie sienas izvietot gaismas reprodukcijas vai plakātus.

Neaizmirstiet arī par tādiem mājokļa priekšmetiem kā lampas&nbsp- tās lieliski papildina jūsu dzīvojamās istabas sienas.

Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: