Stikla vāzes: 9 pirkšanas padomi

Kas var būt vienkāršāk, kā iegādāties no stikla izgatavotu vāzi?. Taču ir daudz lamatas. Izvēlieties pareizo formu, izmēru, cenu, kvalitāti, apdari un daudz ko citu.

Aplūkojiet. Pievērsiet uzmanību vāzei izmantotā materiāla kvalitātei. Stikla masa – jo īpaši, ja runa ir par caurspīdīgu stiklu – Komplekta audumam jābūt pilnīgi viendabīgam. Dubļi, gaisa burbuļi, svešķermeņi un svešķermeņu ieslēgumi liks jums domāt, ka jūsu priekšā ir zemas kvalitātes produkts.

Apsveriet proporcijas. Vāzes izmēram vienmēr jāatbilst pušķa izmēram. Ja jums ir tendence saņemt ziedus ar gariem kātiņiem, jums vajadzētu izvēlēties vāzi, kas ir aptuveni trešdaļā no kompozīcijas augstuma. Savukārt lieliem pušķiem vajadzētu iegādāties stikla vāzes ar plašu kaklu.

Vāzei un ( vienam ziedam ) kopā jāizskatās harmoniski. Tāpēc ir labāk, ja mājās ir vairākas vāzes dažādiem gadījumiem.

Sargieties no viltojumiem. Vāzes no Murāno stikla tiek novērtētas visā pasaulē, taču tās ražo tikai vienā pasaules daļā – Murano salā netālu no Venēcijas. Lai gan tur ir daudz rūpnīcu, tās ir arī diezgan dārgas. Ja veikalā jums piedāvā "Murano".. Ja jūs pērkat vāzi par 1000 Euroļiem, jūs zināt, ka tā ir viltojums! Dārgākajiem izstrādājumiem ir autentiskuma sertifikāti, numuri un paraksti.

Novērtējiet roku darbu. Mūsdienu stikla pūtēji turpina savu priekšteču darbu. Viņi dzīvo Itālijā, Čehijā, Slovākijā un šeit, Gus-Khrustalny. Ar rokām vai drīzāk ar plaušu spēku viņi veido vāzi no izkausēta stikla lodītes, kas novietota uz caurules gala. Rezultāts ir unikāls un vienreizējs izstrādājums. Tas ir arī ļoti viegls un nevainojams.

Dizainers zīmē, amatnieks iedzīvina dizainu.

  • Attēlā: Anemonia a, ko izstrādājis Gaggero Stefano Stylish Nest
  • Attēlā: Anemonia c, ko izstrādājis Gaggero Stefano Stylish Nest
  • Attēlā: Anemonia c no Stylish Nest, dizaina autors Gaggero Stefano
  • Attēlā: Anemonia c, Stylish Nest, dizains - Gaggero Stefano

Attēlā: Anemonia a, Stylish Nest, dizains – Gaggero Stefano.

Izvēlieties apdari. Stikla vāze un caurspīdīga vāze ne vienmēr ir sinonīmi. Mūsdienās modē ir krāsains, matēts stikls. Dažas vāzes ir pārklātas ar zelta pavedieniem, citas ir izgatavotas no sakausētiem gabaliņiem ( tā sauktā mozaīkas stikla ). Lieliska iespēja – caurspīdīga vāze ar smalku virsmas rakstu.

Lasīt arī  15 tālruņu statīvi

Vāžu izgatavošanā izmanto dažādus stikla veidus. Uz stikla ir raksti. Apdarei tiek izmantotas dažādas tehnikas un materiāli – sudrabs, zelts, bronza, tērauds. Un dizaineru iztēle ir bezgalīga.

Izlemiet par budžetu. No stikla izgatavotas vāzes var iegādāties par nelielu naudu un par ļoti nopietnu naudas summu. Augstas kvalitātes modeļus var iegādāties tikai par četriem vai simts tūkstošiem Euro. Tāpēc pirms iepirkšanās vislabāk noskaidrojiet, cik daudz esat gatavs tērēt vāzes iegādei.

Atrast vietu. Kur stāvēs jūsu nākotnes vāze: uz galda, skapja plauktā, slaidā aiz stikla, uz grīdas? Uzziniet atbildi uz šo jautājumu, pirms dodaties uz veikalu, jo citādi var rasties dažādi pārpratumi. Pārāk mazu un stabilu priekšmetu uz grīdas salauzīs kaķis, stikla vitrīna neizturēs smagu modeli, bet maza vāze "pazudīs" uz pilna izmēra ēdamgalda.

Ar rokām darināta dizaina stikla vāze var kļūt par izlietni. Stikla vāze var būt stikla formā un parādīt ūdens augu skaistumu. Tas var būt mākslas darbs. Katram no tiem ir jāatrod atbilstoša vieta.

Esiet uzmanīgi. Stikls materiāls ir trausls, pat rūdīts vai karstumizturīgs. Jebko var salauzt! Tāpēc, pirms iepērkaties pēc stikla vāzes, padomājiet, vai varat atļauties tās saglabāt? Būtu žēl pazaudēt dizaina priekšmetu savas neuzmanības vai mājdzīvnieka vainas dēļ…

Neaizmirstiet par apkopi. Stikla priekšmetus pastāvīgi klāj putekļi. Vāzi tīriet pēc iespējas biežāk: vismaz divas reizes nedēļā. Vāzes no matēta stikla prasa īpašu kopšanu. Pirkstu nospiedumi uz šī materiāla ir ļoti labi redzami, un tos nav viegli noņemt. Izmantojiet stikla tīrīšanas līdzekli, kas ir īpaši paredzēts stikla tīrīšanai.

Stikla vāzes jātīra divas reizes nedēļā. Vāzes no matēta stikla jānoslauka ar specializētu tīrīšanas līdzekli, t. i., ar..&bbsp ir īpaši jutīgi pret pirkstu nospiedumiem.

Lasīt arī  Kristāla vāzes: 9 iepirkšanās padomi
Novērtējiet rakstu
( Vēl nav neviena vērtējuma )
Lace Kalnins

Sveiki, mājas komforta un uzlabošanas entuziasti! Es esmu Lace Kalnins, pieredzējis dizainers ar bagātu pieredzi un aizraušanos pārveidot dzīves telpu par stila un miera oāzi. Ļaujiet man aizvest jūs ceļojumā pa manu dizaina odiseju, kurā katrs projekts ir nodaļa stāstā par mājokļa, kas rezonē ar komfortu un eleganci, radīšanu.

Pievienojiet komentārus

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: